UWAGA!

Zamknij Zamknij
Elbląskie Pomarańcze. Kanał Elbląski skąpany w pomarańczowym popołudniowym świetle.
Maciej Baruch
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Pan zrobił piękne zdjęcie, po czym skompromitował się - i to na całej linii. Proponuję zrobić tak: odłożyć już aparat/komórkę i poświęcić nieco więcej uwagi na dokształcenie się. W tym celu zachęcam do zerknięcia do atlasu geograficznego, względnie innych źródeł w internecie, i sprawdzenie gdzie jest Kanał Elbląski a gdzie rzeka Elbląg. Naprawdę, to żenujący podpis pod tak ładnym zdjęciem. .. :/
 • @Kwak zluzuj majty.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  3
  fotoemeryt(2019-12-02)
 • @Kwak - Jak inaczej wytłumaczy Pan potoczną nazwę dzielnicy "Zakanale"?
 • Widzę same asiory się tu udzielają. Na rzekę Pasłękę też powiecie np. Nogat? Hm? A jezioro Druzno? Toć to Zalew Wiślany wg. waszej (durnej) metodologi rozumowania. .. no przecież blisko siebie. Asy. .. a już popisał się autor wpisu o jakimś "zakanalu". Pan/Pani z pewnością nie popisał się wiedzą. Proszę tu nie tworzyć neologizmów i nie wmawiać ich "potoczności" - to wytwór radosnego i bezmyślnego klepania w klawiaturę. Jak żyję, a parę ładnych wiosen mam ka karku, to było, jest i zapewne będzie Zawodzie. No, ale Pan/Pani wie lepiej, prawda? "zakanale" PHI. Co zaś tyczy się autora ślicznego zdjęcia - BRAWO. Ale ten podpis to proszę zgłosić do moderacji, bo oczy bolą, a ludzie to widzą i zwyczajnie wstyd. ..
 • @Kwak - o maruda sie znalazl sie znalazl niszczyciel dobrej zabawy, czyli co autor ma przestac robic zdjecia bo nazwal zdjecie w mowie potocznej, od zawsz wiadom oze jak ktos idzie nad kanal to na bulwar, tylk otakiemu jak ty trzeba koordynaty wysylac plus definicje ze slownika geograficznego zebys trafil odstaw internet czy komorke bo jestes zenujacy :D
 • WOW! Zajeee;) zdjęcie! Super, gratuluję kadru i wyczucia. PS. To nie jest Kanał Elbląski. .. to jest rzeka Elbląg. Kanał Elbląski ciągnie się na południe od jeziora Druzno!!! Przy okazji polecam wycieczkę po pochylniach:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Maria Zych(2019-12-04)
 • Chrystusie Panie. To jest rzeka Elbląg a nie jakiś kanał. Kanał to ma w głowie ten co tak głupkowato podpisał takie ładne zdjątko. Kanał Elbląski jest za Druznem. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  4
  Justyś88(2019-12-04)
 • Jak w Japoni
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama