UWAGA!

Zamknij Zamknij
Ptasi raj Rangóry. Co trzeba mieć w kapuście oprócz głąba żeby wyrzucić w tym miejscu worek śmieci...? !
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • to my Polacy
 • Worek został przyniesiony ale pusty śmieci zostałe pozbierane z podłogi i wsypane do worka ale na rower trudno było go zabrać wiec został. Myślę ze jakiś zmotoryzowany może go zabierze zamiast fotografowac
 • Worek się rozpada. Nie daję się go przenieść. Trzeba było pozbierane śmieci wyrzucić do pojemnika DPSu. Warto kończyć coś, co ładnie się zaczęło i dobrze rokowało. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  3
  Piotr Tyski(2019-11-14)
 • Worek był postawiony na poczatku sezonu letniego teraz jest listopad więc nie ma sie co dziwić ze się rozleciał a napełnił się bo ludzie wrzucali do niego śmieci a nie pod ławki
 • Worek nie był pozostawiony na początku sezonu. .. Tak się składa, że jestem w tym miejscu przynajmniej raz w miesiącu i worek pojawił się teraz. .. Wcześniej zdarzały się pojedyncze puszki po piwie, butelki po napojach, niedojedzone kanapki. .. Worek pełen śmieci to nowość w tym miejscu i stąd moje zdjęcie i oburzenie. My po prostu jako społeczeństwo nie potrafimy docenić czystości naszego otoczenia, śmieci i brud to nasze naturalne środowisko. .. Jak już sobie to uświadomimy, to może uda się coś zmienić.
 • Ten sam autor a różne podpisy nie chcę być niegrzeczny więc nie będe więcej polemizował
 • Widze, ze imbecyle tez tutaj byli, przykre.
 • @GłębokaMyśl - Jako społeczeństwo nie mamy szans, bylejakość, lenistwo, brak chęci do przyzwoitosci, powierzanie władzy ludziom nieodpowiednim, godzenie na chamstwo, draństwo, kłamstawa duże i małe. .. .Efekt jaki będzie to zobaczymy niebawem. Kilku cwaniaków potrafi zdemolować życie bardzo wielu ludziom. .. takie, ,milczenie owiec po polskiemu, ,. ..
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama