UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Lekko cofa wodę z zalewu..
 • Szkoda, że wybrzeże nie jest zabudowane kamienicami jak to ma miejsce w Gdańsku nad Motławą. .. .szkoda. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  2
  Starówka ma potencjał(2020-09-18)
 • @Starówka ma potencjał- ano szkoda, tylko dziś chyba już się nie da tego odtworzyć-Problem cofek.Praktycznie i bez cofki woda była prawie w każdej piwnicy. Gdzieś widziałem fotki z lat 30 , z widokiem na kanał i www.elblag-moje-miasto.pl , zastanawia mnie jak wówczas radzono sobie z powodziami i takimi cofkami w Elblągu.
 • @Starówka ma potencjał- ano szkoda, tylko dziś chyba już się nie da tego odtworzyć-Problem cofek. Praktycznie i bez cofki woda była prawie w każdej piwnicy. Gdzieś widziałem fotki z lat 30,z widokiem na kanał i, zastanawia mnie jak wówczas radzono sobie z powodziami i takimi cofkami w Elblągu.
 • @wer - w dobie gdy sie wyspy buduje na oceanie cofka jest problemem :D
 • Cofka to żaden problem. .. .problem stanowi powódź jaką ona wywoła. .. Jednak PARTIA i umiłowany rząd stoją na stanowisku, że i ewentualna powódź na Żuławach to nie problem. .. Podniosły się po 1945.. .podniosą się i dzisiaj, gdy Polska jest zdecydowanie bogatszym krajem i może liczyć też na fundusze europejskie. .. Wiwat kaczy dół ! Niech żyje PARTIA ! Wiwat Populizm i Socjotechnika !
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama