UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reprezentacyjna ulica miasta.
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Jest to fragment ulicy, i chyba nie reprezentacyjnej, poza tym ten pasaż jest własnością jakiejś spółdzielni mieszkaniowej. A gdzie jest straż miejska, która pilnuje estetyki miasta. Tak generalnie to jest lepiej niż na niejednym chodniku spółdzielnianym.
  • ta ulica przynajmniej nie klamie, beton rzadzi miastem, niech ta epidemia w koncu przyjdzie i wybije ten uklad
  • poprostu elblag
  • Zobaczcie jak powstają galerie handlowe?? Sprzedaje się tereny w najlepszych lokalizacjach, dopóki jest galeria jest ok. A co jeśli minie ileś lat i właścicielowi znudzi się galeria i będzie miał inną wizję na dany teren?? Umowy na pewno nie obejmują dożywotniego zagospodarowania terenu.
  • Rządy PIS w całej okazałości. Brawo!
  • Kiedyś ulica 1Maja tetniła życiem lecz rządy prezesa spółdzielni doprowadziły do tego że połowa lokali stoi pusta, zamiast 11tys za miesiac obniżyć o połowę i chetni by się znalezli A tak wszyscy uciekli A ulica wymarłe szok w Gdańsku czy innym mieście nie do pomyślenia.
  • Moim zdaniem jest to miasto bez perspektyw.
  • Puste lokale, brudne, zaniedbane to właśnie obraz chciwości prezesa spółdzielni lepiej trzymać cenę za m2 i generować koszty niż wynajęcia małym przedsiębiorcą. .. ale co tam ciepła posadka cieszy. .
Redakcja nie odpowiada za treść i formę zamieszczonych powyżej wypowiedzi.
Reklama