UWAGA!

Działka na Modrzewinie idzie pod młotek

 Elbląg, Działka na Modrzewinie idzie pod młotek
Działka na Modrzewinie idzie pod młotek (fot. Michał Skroboszewski)

Miasto chce sprzedać kolejną działkę. Tym razem pod młotek pójdzie niezabudowana nieruchomość przy ul. Czuchnowskiego na Modrzewinie. Cena wywoławcza 560 tys. zł.

Działka o powierzchni hektara jest usytuowana na Modrzewinie w Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (przy ul. Czuchnowskiego). Wg Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczona jest pod działalność produkcyjną, składy, magazyny lub usługi. Przy czym wszelka działalność nie może być uciążliwa dla środowiska. Działka jest położona w terenie uzbrojonym w media komunalne.

Nabywca nieruchomości przed podpisaniem warunkowej umowy sprzedaży nieruchomości, zobowiązany będzie do uzyskania, we własnym zakresie, zezwolenia na prowadzenie działalności w Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Otrzymanie zezwolenia na prowadzenie działalności na terenie specjalnej strefy ekonomicznej jest niezbędne dla uzyskania możliwości korzystania z pomocy publicznej.

Cena wywoławcza działki wynosi 560 tys. zł netto. Przetarg na nieruchomość odbędzie się 27 kwietnia i prawdopodobnie wtedy poznamy nowego właściciela terenu.

SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama