UWAGA!

Idzie wiosna z Premio

2008-03-10
06:58
Elbląg, Idzie wiosna z Premio

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, czas zatem już dziś pomyśleć o przygotowaniu swojego auta do nadchodzącego sezonu. Pierwsza w regionie stacja szybkiej obsługi pojazdów Premio Opony Serwis Oil-Car zachęca elbląskich kierowców do korzystania z profesjonalnych usług oraz wszechstronnej oferty sieci Premio, a także uświadamia im, że wiosna to czas, w którym każdy kierowca powinien szczególnie zadbać o swój samochód.

W stacjach Premio, w tym także w Premio Oil-Car, można serwisować opony, wymienić olej i płyny eksploatacyjne, naprawić i umyć samochód. Doświadczeni mechanicy mogą także sprawdzić i skorygować geometrię, oczyścić klimatyzację oraz oczywiście przeprowadzić okresowe przeglądy aut.
     Dla przedsiębiorców, którzy posiadają auta różnych marek, zaletą tego warsztatu jest możliwość serwisowania wszystkich samochodów w jednym miejscu. W sieci Premio obsługiwane są bowiem wszystkie modele popularnych aut, niezależnie od wieku i przebiegu. Dodatkowym plusem jest fakt iż wszystkie usługi są wykonywanie praktycznie „od ręki”.
     Premio Oil-Car oferuje klientom szeroką gamę opon takich marek jak: Goodyear, Dunlop, Falken, Fulda, Dębica, Sava i nie tylko. Początek sezonu wiosennego to czas na specjalne oferty oraz promocje związane z oponami.
     Stacja proponuje wszystkim klientom unikalny program serwisowy, składający się z 73 punktów kontrolnych. Ich jakość jest kontrolowana przez ekspertów TUV Rheinland Polska i potwierdzona odpowiednim zaświadczeniem.
     - Jestem przekonany, że Premio już wkrótce stanie się ulubionymi warsztatami milionów polskich kierowców. Wszyscy możemy czuć się bezpieczniej wiedząc, że coraz więcej samochodów jest w naszym kraju serwisowanych w sieci o europejskim poziomie - twierdzi Zygmunt Klimowski, właściciel Premio Opony Serwis Oil-Car w Elblągu.
     Pełną ofertę Premio można znaleźć pod nr tel. 55 235 98 65 oraz na stronie internetowej www.premio.pl .
     
     Premio Opony Serwis Oil-Car
     ul. Łęczycka 29
     82-300 Elbląg
     tel. 55 / 235 98 65
     
     
-------------------- Tekst sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama