UWAGA!

Jako jedyni w Elblągu za darmo pomożemy zaprojektować Ci kuchnię!

 Jako jedyni w Elblągu za darmo pomożemy zaprojektować Ci kuchnię!

- Szanowni Państwo jako nieliczni w Polsce a jedyni w Elblągu możemy zaproponować Państwu zaprojektowanie kuchni w przeciągu kilku sekund zupełnie za darmo – zachęca Rafał Zemke menadżer z firmy Layman. Projekt pod nazwą „Zaprojektuj swoją przyszłość” został stworzony dla wszystkich tych, którym trudno sobie wyobrazić połączenie kolorów w kuchni.

Już od kilku dni posiadamy specjalny komputerowy stend dostępny dla każdego z systemem komputerowym w którym można wybrać:
       - projekt kuchni nowoczesnej lub klasycznej,
       - kuchni jednokolorowej lub dwukolorowej w pionie lub poziomie z pośród ponad 100 dekorów płyt,
       - blatów kuchennych z pośród ponad 100 dekorów blatów.
      
       Zaprojektowanie takiej kuchni trwa dosłownie kilkanaście sekund. Zapraszamy wszystkich stolarzy, projektantów wnętrz, klientów indywidualnych oraz każdego chętnego, który chciałby stworzyć swoją własną kuchnię lub sprawdzić czy dane dekory płyt czy blatów będą odpowiednie do potrzeb czy oczekiwań każdego z Was! Zapraszamy do siedziby firmy w Elblągu przy ulicy Malborskiej 91 B.
      

 


       Dodatkowo każdy, kto chciałby umówić się na zupełnie darmową i niezobowiązującą konsultację z naszym pracownikiem z działu handlowego lub projektantem prosimy o e-maila lub telefon w celu indywidualnego ustalenia terminu oraz godziny spotkania. Kontakt mailowy r.zemke@layman.com.pl lub telefoniczny 609-022-062.
      

Jednocześnie dla wszystkich tych, którzy w sposób indywidualny sami chcą sobie zaprojektować swoja kuchnię bez ruszania się z domu wystarczy kliknąć w link, który przeniesie w świat projektowania swojej przyszłej kuchni.
        
--------------- Reklama -------------

Najnowsze artykuły w dziale Gospodarka

Artykuły powiązane tematycznie