UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Krynica ryje w Mierzei? :)To już im nagle nie przeszkadza ingerencja w piaski i lasy Mierzei? Tak przecież trąbią, że robią wszystko, żeby zachować, jak najbardziej naturalny stan Mierzei i należy zatrzymać przekop, a teraz sami leją asfalt i robią sobie promenadę? :)Jakby mogli to by sobie autostradę pociągnęli do Krynicy, byle tylko miejscowości nad Zalewem nie miały dostępu do morza. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  44
  5
  Do_pomorskiego(2020-09-16)
 • @Do_pomorskiego - Trafiłeś w sedno. Krynica najgłośniej darła mordę przeciwko przekopowi. Teraz wyczuli kasę jaka może wpaść im w łapska to port powiększają.
 • RobertKoliński @Do_pomorskiego - Nie tylko asfalt i promenadę, ale przede wszystkim całe połacie lasu wycinają i wydm oraz trzcinowisk niszczą, aby stawiać kolejne betonowe blokhauzy dla majętnej stonki. Przy okazji, zwrócił ktoś uwagę, że już nie słychać o proteście "kryniczan"przeciwko budowie przekopu przez Mierzeję? Kryniczanie bowiem zarabiają teraz na budowie przekopu m. in. organizując nań wycieczki (120-150 zł za melex)i tradycyjnie kosząc sezonowy hajs na letnikach. Krynica Morska dostała kilka kilkumilionowych inwestycji państwowych, zapewne też wyremontowaną drogę przez całą Mierzeję po ukończeniu inwestycji, i wszyscy są zadowoleni. Developerka zwłaszcza. Może poza niepoprawnymi wizjonerami z lokalnego ratusza, którzy widzieli tam już nawet strefę wolnocłową i drugie Makao; )Jeśli zaś chodzi o legendarną już "reakcję Unii", którą straszono jeszcze do niedawna naiwnych i małe dzieci, to będą tak sobie urzędnicy unijni "dyskutować"z polskim rządem o słuszności, celowości i procedurach, gdzieś mniej więcej do momentu inauguracji inwestycji i pierwszego tam rejsu. A potem się sprawę odeśle do archiwum;
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  21
  4
  RobertKoliński(2020-09-16)
Reklama