UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kiedy wreszcie ludzie zobaczą plusy przekopu??? Głośne hasła o ekologi są hipokryzją kiedy połowa Elblazan a i pewnie Polaków nie potrafi śmieci posortować! Ale nie będą krzyczeć że środowisko że eko. .. Bardzo dobrze ze coś się dzieje że jest szansa na to żeby Elbląg nie był postrzegany jako miasto starych ludzi a miasto z możliwościami dla naszych dzieci i kolejnych pokoleń. Nie ma sensu krzyczeć o ochronie środowiska kiedy widuje się obrazek maszerującej grupy ludzi do Bażantarni z siatkami piwa. .. Mają siłę nieść pełne puszki czy butelki ale pustej już nie mają siły zabrać spowrotem. .. Nie ma sensu krzyczeć bądźmy eko skoro segregacja śmieci przerasta większość społeczeństwa. .. Ostatnio był artykuł o tytule: czy Elblążanie nauczyli się segregacji odpadów? No nie nie nauczyli się. Władze miasta w raportach mają napisane że tak że super ale błagam. Wystarczy zajrzeć do pierwszego lepszego kosza na śmieci pod blokiem kamienica czy nawet w CH Ogrody i wszystko widac. Zacznijmy więc cieszyć się z tego że jest szansa na rozwój regionu zamiast wysuwać kolejne puste hasła.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    48
    16
    RA89(2020-08-07)
  • @RA89 - Lemingi nigdy nie zobaczą, a jak zobaczą to i tak będą jęczeć przeciwko. Oni już tak mają. Wiesz dlaczego? Bo to PIS ruszył w końcu. Gdyby platwormersy kopały to te lemingi piały by z zachwytu. Na tym to polega. Jak im się uda zatrzymać to się będą wydzierać jak to PISowi się nie udało i zmarnowali tyle pieniędzy. To jest tak jak z hałasem o łamaniu konstytucji przez Prezydenta. 80 - 90 % nie potrafi powiedzieć w którym miejscu ta konstytucja zostałą złamana. No ale tak nakazuje lojalność wobec poko.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    14
    alojzy56(2020-08-07)
  • @alojzy56 - Myślę że masz rację, polityka odgrywa tu ważna rolę ale dla mnie liczy się fakt że coś się dzieje że widać rozwój i są jakieś perspektywy a to ważne dla przyszłości. Generalnie jak chcą niech krytykują myślę że i tak nie da się tego zatrzymać. I dobrze. ROZWÓJ jest konieczny inaczej Elbląg będzie już zawsze Elblągiem koło Mierzeji albo po drodze na Mierzeje jak kto woli a nie pięknym, zadbanym tetniącym życiem miastem, gdzie będą zjeżdżać tysiące turystów i zostawiać swoje pieniądze czy to w sklepie czy w knajpie itd.
  • @RA89 - "Generalnie jak chcą niech krytykują", a to już jest cecha elbląskiego malkontenctwa. Jest też "grupa"tych maluczkich, co zawsze wszystko skrytykują. Wszelkie działania. A co jest w tym takiego śmiesznego? Ano to że ta sama silna grupa pod wezwaniem, ciągle krytykuje że tu się nic nie dzieje. Myślę że to są takie małe, niedowartościowane człowieczki, z niską samooceną a przy klawiaturze mogą sobie trochę ulżyć (sic!!), noooo nie to miałem na myśli. .. .. ; )
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    10
    alojzy56(2020-08-07)
  • @alojzy56 - A kto wie czy nie trafiłeś w sedno hihi. Pozdrawiam
Reklama