UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Bylem, widoki okropne!!!! Wycięte drzewa, sam piach, syf i ruina. .. Nie ma juz czego ogladac. .. Same zniszczenia i wyrąb lasu Natura 2000.Straszne!!!! Jak mozna sie podniecac i ogladac skale zniszczen?????
 • To nie zniszczenia tylko super budowa, będzie co oglądać, bo nie wiem co ciekawego jest w oglądaniu krzywych sosen, których w Polsce są pewnie miliardy. Ciekawa to jest infrastruktura, rozwiązania techniczne, a nie jakieś drzewa i piach.
 • w puszczy Bialowieskiej to dopiero widok teraz rznac.
 • Ale, jak wyjeżdżasz do innego kraju, to pewnie zachwycasz sie atrakcjami stworzonymi dla turystów. I nie tylko dla turystów. Myślisz, że tam nie ingerowano w środowisko naturalne?Sama sieć dróg na zachodzie Europy wymagała nie takich zmian, o jakich piszesz, pisząc o przekopie. Idąc tokiem Twojego rozumowania, musielibyśmy jeszcze skakać na drzewach. Nie zatrzymasz postępu i cywilizacji. Jasne, że należy zniszczenia ograniczyć do minimum, ale nie unikniemy ich.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  5
  mm263(2020-08-08)
 • Czy wyłączyłeś silnik w samochodzie jak wyszedłeś oglądać. Zazwyczaj wszyscy są za "eko"i popierają z całych sił. Jednak na uwagę, że silnik w samochodzie należy wyłączyć by nie zasmradzać pada odpowiedź - "to pan nigdy nie miał ropniaka, przecież klima chodzi itp. te delikatne, bo są też i bardzo ostre typu "polskiego". Tak w większości, znacznej większości wyglądają charakterystyki osób "pro-eco".
Reklama