UWAGA!

Kino Światowid: Janosik...

2009-09-24
Aktualizowany 2009-10-02 13:10
Elbląg, Kadr z filmu
Kadr z filmu

Na ekranie kina Światowid oglądać można film „Janosik. Prawdziwa historia”. Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś jedno z nich!

Młody Janosik, wypalony wojną, zawiedziony w miłości, trafia do zbójeckiej drużyny. Wkrótce zostaje jej przywódcą i zaczyna się cieszyć sławą dzielnego zbójnika, który przestrzega honorowego kodeksu – nikt z napadniętych nie może zginąć. Wraz ze sławą, rośnie jego uwielbienie u kobiet. Sukcesy Janosika budzą jednak zazdrość jednego z członków bandy, chciwego i butnego Huncagi… Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą.
       Reżyseria: Agnieszka Holland, Kasia Adamik; scenariusz Eva Borusovicova. Obsada: Vaclav Jiraczek, Ivan Martinka, Michał Żebrowski. Czechy, Polska, Słowacja, Węgry, 2009.
      
       Pojedyncze zaproszenia na film wygrały Wioleta Bieńkowska i Marzena Żachowska. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama