UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Gów. .. Wam wstrzykują w dodatku robione na szybko nie rozumiem entuzjazmu jak i też powodów do niezadowolenia a to będę w kolejce a to nie będę, a to taką mi dadzą a może inną. Zmanipulowali Was i brniecie w to dalej ku uciesze tych którzy na tym zarabiają i robią z tego wielkie halo tylko po to żeby mieć was w ręku. Na całym świecie powtarzam na całym świecie zmarło od marca 2020 z powodu powikłań lub na niby covid 3.000.000 mln ludzi a na grypę tudzież inne choroby dróg oddechowych 75.000.000 więc się dalej Was pytam dlaczego dajecie sobą manipulować i się szczepicie na coś, co nie ma odzwierciedlenia w statystykach i właściwościach działania na organizm ludzki i w dodatku czymś co nie zostało zbadane wciskają Wam kit i go łykacie jak małpy banany.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    9
    NadszyszkownikKilkujadek(2021-03-21)
  • @NadszyszkownikKilkujadek - Mam kolegę, który wyrażał podobne poglądy, miał gdzieś izolację, nadeczki itp. Naukowcem nie jest, wiedzę czerpał z netu. Teraz leży w szpitalu i się dusi, sam nie może dojść do kibla, nie czy z tego wyjdzie. Zmienił poglądy ba temat Covida. Mam nadzieję że Ty nie będziesz musiał przez to przejść. Najgorsze że tacy jak Ty mądrale, mogą to przejść łagodnie ale śmiertelnie zarazić innych. I co wtedy powiesz najbliższym, gdy będą cierpieć przez Ciebie mądralo?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    6
    Zdrowy na ciele i umyśle(2021-03-21)
  • @Zdrowy na ciele i umyśle - Zakończmy tę nierówną walkę, bo do niczego to nie doprowadzi. Nie jestem mądralą wiedzę swoją czerpie z oficjalnych światowych danych statystycznych dotyczących przyczyn zachorowania na choroby zakaźne oraz zgonów na świecie. To co się dzieje w Polsce nijak się ma do tego co się dzieje tu za granicą. No, ale cóż jak się czerpie wiedze z danych które podaje rząd i inne media typu TVP, TVN, POLSAT to się nie dziwię, że naród podzielony. Przykre to, ale niestety prawdziwe. Miłego dnia :-)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    NadszyszkownikKilkujadek(2021-03-21)
  • @Zdrowy na ciele i umyśle - Po drugie trzeba przeczytać dokładnie o czym napisałem o statystykach z których wynika jasno, że zrobiono celowo gó. .burzę, bo takiej gó. .burzy nie było ani 3 i 2 lata temu gdzie umieralność na choroby zakaźne przekroczyła trzy razy tyle liczbę obecną. Nie zamykano i nie robiono cyrku takiego jak teraz. Poczytaj trochę o tym a potem się wypowiadaj. Odnosłem się do tego co się dzieje i do tego, że robi się ludziom wodę z mózgu. I po trzecie 3 lata temu lub dwa jak był wysoki wskaźnik zachorowań na grypę i inne odmiany chorób to też nosiłeś/aś maskę?. Za kilka miesięcy będziecie na siebie patrzeć wilkiem, bo ten będzie miał HealtPassport a drugi nie, bo odmówił. Tak będzie kwestia czasu. Powodzenia i życzę zdrowia i trochę wiedzy ogólnodostępnej oraz dystansu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    NadszyszkownikKilkujadek(2021-03-21)
  • @NadszyszkownikKilkujadek - Mogę prosić źródło tych danych o tej wysokiej umieralności na choroby zakaźne sprzed 2,3 lat?
  • I po trzecie nie ma konkretnych danych o śmiertelności na tą odmianę wirusa. Komunikat typu zmarł na choroby współistniejące to cos nowego w medycynie to brzmi tak miał chore nerki serce i du. .. ale zmarł na co innego. Brzmi to też tak mniej więcej palił się dom przyjechała straż pożarna akcja była udana wszystko się spaliło.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    NadszyszkownikKilkujadek(2021-03-21)
  • Dałem dwa linki do oficjalnych danych, ale chyba jest to wbrew regulaminowi. Prosze sobie poszukać google nie boli.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    NadszyszkownikKilkujadek(2021-03-21)
  • @Zdrowy na ciele i umyśle - Tak tak oczywiście. Boska historyjka Hashtagi: #ProszeCie
  • Linki nie zostaną udostępnione więc proszę bardzo rok 2018 A/H5N1 u ludzi 5 239 696 i 2019 b A/H5N1 u ludzi 4 789 827 doliczę jeszcze inne choroby bardzo groźne dla organizmu analogicznie rok 2018 plus 546.000 i 2019 plus 465.000.To tylko Polska. Pozostawiam to bez komentarza. Miłego dnia :-)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    NadszyszkownikKilkujadek(2021-03-22)
Reklama