UWAGA!

„Akademia sukcesu” w Światowidzie

 Elbląg, „Akademia sukcesu” w Światowidzie

W sobotę 15 lutego w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu odbyły się pierwsze zajęcia pozaszkolne realizowane w ramach projektu „Akademia sukcesu”. Wzięli w nich udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Pogrodziu oraz Szkoły Podstawowej w Łęczu.

To był dzień pełen wrażeń, spędzony na zajęciach: sportowych, teatralnych, plastycznych, a także na warsztatach grafiki, podstaw przedsiębiorczości, kreatywnego myślenia czy autoprezentacji. Dzięki nim dzieci poznały zasady savoir vivre'u oraz tajniki tworzenia projektów graficznych, dowiedziały się również, jak radzić sobie z hejtem w internecie. Podczas warsztatów w pracowniach plastycznych powstały piękne torby i albumy na zdjęcia.

- Realizację projektu „Akademia sukcesu” rozpoczęliśmy w czerwcu ubiegłego roku, po otrzymaniu dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 – informuje Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid” w Elblągu.

Celem projektu jest przede wszystkim podnoszenie umiejętności kluczowych uczniów oraz ich kreatywności, innowacyjności i pracy w zespole. Projekt jest realizowany we współpracy z trzema szkołami z gminy Tolkmicko - Szkołą Podstawową w Łęczu im. Morskiego Oddziału Straży Granicznej, Szkołą Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Tolkmicku oraz Szkołą Podstawową im. 106. Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Pogrodziu. Szkoły partnerskie zostaną doposażone w szereg pomocy dydaktycznych oraz w sprzęt multimedialny.

 

Projekt „Akademia sukcesu” dofinansowano ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama