
Rotary Club Elbląg Centrum zaprasza 9 października o godz, 18 na koncert „100 lat Disney”, zespołu „Diamenty”. W doskonale wszystkim znany świat bajkowych postaci i historii, zabiorą nas, rozpoznawalne przez każdego, niezależnie od wieku, utwory z produkcji disneyowskich, we wspaniałych aranżacjach i niezapomnianym wykonaniu dzieci i młodzieży z naszego elbląskiego zespołu. Pierwszy koncert z tego repertuaru odbył się w czerwcu tego roku i ze względu na duże zainteresowanie, zespół postanowił wystąpić z nim jeszcze raz.
To już kolejny charytatywny koncert klubu Rotary Elbląg Centrum, działającego w naszym mieście od 8 lat, tym razem jego celem jest pomoc w sfinansowaniu zakupu specjalistycznych łóżek medycznych, dla powstałego właśnie przy ul. Związku Jaszczurczego, Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Szpitala Miejskiego im. św. Jana Pawła II w Elblągu.
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy jest oddziałem stacjonarnym, udzielającym świadczenia medyczne pacjentom przewlekle chorym, którzy wymagają, ze względu na stan zdrowia, całodobowych świadczeń pielęgnacyjnych, rehabilitacyjnych oraz kontynuacji leczenia, a nie wymagają hospitalizacji. Czas pobytu w oddziale jest okresowy i zależy wyłącznie od stanu zdrowia.
Bilety na koncert są dostępne pod nr telefonu 600 983 488 oraz w siedzibie MDK przy ul. Warszawskiej 51 w środy i czwartki w godzinach 18.30-19.30.