UWAGA!

Niech każdy się dowie. Spotkanie online z Agnieszką Pietrzyk

 Elbląg, Niech każdy się dowie. Spotkanie online z Agnieszką Pietrzyk

„Nikt się nie dowie” to ósma powieść w dorobku Agnieszki Pietrzyk. Akcja thrillera dzieje się głównie w Kątach Rybackich, pojawia się oczywiście również Elbląg. Poznajemy historię pewnej z pozoru szczęśliwej rodziny. Spotkanie odbędzie się na profilu FB Biblioteki Elbląskiej we wtorek, 9 czerwca, o godz. 18. Rozmowę z autorką poprowadzi Aleksandra Buła.

Borys, odnoszący sukcesy pisarz kryminałów, znajduje ciało żony pod tarasem ich nadmorskiego domu, w którym tego wieczora przebywali tylko ich syn i córka wraz z koleżanką. Wokół jej tajemniczej śmierci rozpoczyna się śledztwo. Z początku nie wiadomo czy to zabójstwo, czy może Malwina sama postanowiła skończyć ze swoim życiem? I dlaczego znaleziono przy jej ciele kawałki kieliszka po winie? Na jaw zaczynają wychodzić długo skrywane tajemnice i rodzinne brudy. Romanse, zdrady, i nieuczciwy biznes burzą sielankowy obraz życia wydawałoby się idealnej rodziny Rottmanów? Pojawia się też pytanie: czy ze śmiercią żony Borysa ma coś wspólnego zniknięcie jego najstarszego syna, pasierba Malwiny? - o tym jest najnowsza powieść elblążanki Agnieszki Pietrzyk. 

Autorka ma 45 lat, jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa; autorką książek: „Obejrzyj się królu” (Wyd. Replika, 2008), „Pałac tajemnic” (Wyd. Replika, 2011), „Urlop nad morzem” (Prószyński i S-ka 2014), „Śmierć kolekcjonera” (Czwarta strona, 2016), „Czas na miłość, czas na śmierć” (Rebis, 2017), „Porwanie” (Czwarta strona, 2018), „Zostań w domu” (Czwarta strona, 2019), „Nikt się nie dowie” (Czwarta strona, 2020).

 

Spotkanie online z autorką odbędzie się 9 czerwca o godz. 18 na profilu facebookowym Biblioteki Elbląskiej. 

 

 

 

Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama