UWAGA!

Pasją połączone

 Elbląg, Pasją połączone

W Galerii Manu-El 15 maja o godz. 18 odbędzie się wernisaż rękodzieła tworzonego przez dziesięć elblążanek. Prezentacja prac poprzedzona będzie pokazem technik rękodzielniczych o godz. 16.30. Wstęp wolny.

Są w różnym wieku, uprawiają różne zawody. Łączy je jedno. Pasja. Potrafią poświęcać jej każdą wolną chwilę. Poznały się na warsztatach, jarmarkach rękodzieła. Stworzyły nieformalną grupę, spotykają się regularnie by dzielić się swoją pasją, inspirować nawzajem, rozmawiać o swoich zainteresowaniach...
       Dziesięć z nich czyli: Katarzyna Budyś, Sława Dawidowicz, Małgorzata Karmasz, Monika Kaszubska-Grajkowska, Jolanta Leszczyńska, Małgorzata Lipińska, Ewa Lotkowska,
       Patrycja Minajew, Ludwika Radziszewska, Elżbieta Sowińska zapraszają na wystawę swojego rękodzieła. Zaprezentują na niej m.in. elementy garderoby: chusty, szale, biżuterię wykonaną w różnorodnych technikach, zabawki, elementy wystroju wnętrz takie jak kapy, poduszki.
       Zdradzą też tajniki swoich ulubionych technik rękodzielniczych.
      
       Wernisaż, poprzedzony pokazem technik rękodzielniczych o godz. 16.30, odbędzie się 15 maja o godz. 18 w Galerii Manu-El, która mieści się w Szkole Policealnej im. J. Romanowskiej w Elblągu przy ul. Saperów 14E.
       Wystawa potrwa do końca czerwca.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama