UWAGA!

Przyroda w obiektywie Marcina Gałęziewskiego

2016-02-05
Aktualizowany 2016-02-11 09:30
 
Elbląg, Mysikrólik,
Mysikrólik, fot. M. Gałęziewski

Jeśli interesujecie się fotografią przyrodniczą albo po prostu lubicie przyrodnicze eskapady (z aparatem lub bez)  to dziś (czwartek, 11 lutego) musicie koniecznie zjawić się w Bibliotece Elbląskiej, gdzie będzie można spotkać się z Marcinem Gałęziewskim – autorem zdjęć przyrodniczych. Zapraszamy!

O godz. 11 w Cyberiadzie (Filii nr 7) przy ul. Hetmańskiej odbędzie się spotkanie z autorem połączone z prezentacją fotografii. Natomiast o godz. 17 w Galerii Spatium Novum Biblioteki Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3-7 odbędzie się wernisaż wystawy pt. „Wędrówki z obiektywem - w ujściu królowej polskich rzek” połączony z prelekcją nt. przyrody ujścia Wisły.
      
       Marcin Gałęziewski (ur. 1982 r.) pochodzi z Mierzei Wiślanej, z wykształcenia specjalista ds. fotografii reklamowej, jednakże z zamiłowania pasjonat i miłośnik fotografii przyrodniczej Regionu Gdańskiego – Mierzei Wiślanej, Wyspy Sobieszewskiej. Od kilku lat organizator spotkań, prelekcji i wernisaży na temat przyrody rezerwatów okolic Gdańska.
       Poprzez spotkania i rozmowy z odbiorcami swoich zdjęć pragnie wzbudzić w słuchaczach zainteresowanie tym regionem i chęć poznania bogactwa przyrodniczego terenów, na których sam się wychowywał. Uważa, że należy uświadamiać, jak ważne jest dla człowieka harmonijne współżycie z naturą.
       Wystawa „Wędrówki z obiektywem - w ujściu królowej polskich rzek” będzie prezentowana w Galerii Spatium Novum do 31 marca (czynna w godzinach otwarcia biblioteki).
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama