UWAGA!

Słów parę o ERE

Elbląg, Słów parę o ERE

W czwartek 27 czerwca na dziedzińcu Galerii EL (ul. Kuśnierska 6) odbędzie się 6. edycja Elbląg Rocks Europa, na którą już teraz zapraszamy.

Czym w ogóle jest ERE?
       - Festiwal muzyki alternatywnej powstał z inicjatywy młodych dla młodych, jest organziowany przez Stowarzyszenie Elbląg Europa. Jak co roku, przed wielkim finałem odbywa się konkurs kapel. W tym roku jury wyłoniło aż siedem najlepszych zespołów z całej Polski.
       Kto zagra w tym roku?
       - W tym roku ze 103 kapel wyłoniliśmy siedem perełek: Dead Easy (zespół z Malborka), Enclose (zespół z Lublina), Rooster (zespół z Łukowa), E.S.K.I.M.O. Brothers (zespół z Elbląga), Silver Tape (zespół z Elbląga), Terra Bite (zespół z Rudy Śląskiej), oraz MorHanA (zespół z Warszawy). Kapele zmierzą się 27 czerwca o godz. 16. Oprócz tego co roku jako gość występuje zespół, który wygrał w poprzedniej edycji. W tym roku będzie to laureat nagrody publiczności Elbląski zespół YHY który zagra o godz. 20. Naszą tegoroczną gwiazdą jest zespół Turbo znany z takich przebojów jak „Dorosłe Dzieci” czy „Cały czas uczą nas” który zagra po godz. 21. Ale to nie koniec atrakcji dla widzów. Festiwal zakończy fireshow w wykonaniu Elbląskiego Oddziału Abstrakcyjnego wraz z grupą Drakar.
       Czy wstęp na imprezę będzie biletowany?
       - Tak. W tym roku koszt biletu wynosi 15 zł. Można będzie go nabyć w dniu koncertu, lub w naszym biurze na ul. Warszawskiej 55. Gorąco zachęcamy do kupowania biletów w przedsprzedaży. Z osób, które zakupią wejściówkę w naszym biurze, wylosujemy szczęśliwca który otrzyma koszulkę festiwalu. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku, w godz. 9 - 17.
       Czy można w inny sposób zdobyć wejściówki?
       - Na chwilę obecną nie mamy żadnego konkursu w którym do wygrania są bilety, ale nie wykluczamy takiej możliwości. Dlatego warto na bieżąco śledzić przygotowania do ERE. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.ere.elblageuropa.pl.
      
      
      
Biuro prasowe ERE, Daria Młotkowska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama