UWAGA!

Trio na jam session

Elbląg, Trio na jam session
(fot. nadesłana)

We wtorek, 13 października, jazzowe jam session w Klubie Środowisk Twórczych Krypta w wykonaniu gdyńskiego trio: Paweł Urowski, Marcin Stefaniak, Tomasz Koper. Początek grania o godz. 20.

Kto zagra?
       Paweł Urowski – kontrabasista, gitarzysta basowy, kompozytor; absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu; zdobywca wielu nagród i wyróżnień indywidualnych w konkursach jazzowych; nagrał 11 płyt, w tym album nominowany do Fryderyka 2010, wydany w ramach formacji Dziki Jazz; współpracuje z wybitnymi jazzmanami nie tylko z Polski, w rankingu Jazz Forum jeden z najwybitniejszych kontrabasistów.
       Marcin Stefaniak – saksofonista, kompozytor, pedagog Centrum Muzycznego Virtuo w Gdyni; absolwent Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Katedry Jazzu i Muzyki Estradowej AM w Gdańsku w klasie Macieja Sikały; współpracuje z wieloma wybitnymi jazzmanami.
       Tomasz Koper – perkusista; utalentowany absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I-go stopnia im. F. Chopina w Olsztynie w klasie perkusji oraz mgr inż. gospodarki przestrzennej; od lat związany z trójmiejską sceną jazzową; wraz z zespołami Sekstans oraz Tomasz Chyła Quintet zdobył liczne nagrody i wyróżnienia na festiwalach, konkursach i przeglądach zespołów jazzowych; bierze udział w wielu projektach muzycznych.
      
       Rozpoczęcie muzycznego wieczoru: godz. 20. Wstęp 5 zł.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama