UWAGA!

Wodecki, Majewska, Korcz - koncert dla ESOPS

 Elbląg, Wodecki, Majewska, Korcz - koncert dla ESOPS

Elbląskie Stowarzyszenie Organizatorów Pomocy Społecznej (ESOPS) wraz z Elbląską Orkiestrą Kameralną oraz Fundacją Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym im. Matki Teresy z Kalkuty zapraszają na Koncert Charytatywny „Pięknie pomagać”. Wystąpią Alicja Majewska, Zbigniew Wodecki i Włodzimierz Korcz. Koncert odbędzie się 15 grudnia o godz. 17 w Teatrze im. Sewruka. Przed koncerem zapraszamy na kiermasz dekoracji i ozdób świątecznych.

Okazją do zorganizowania koncertu jest 15-lecie Elbląskiego Stowarzyszenia Organizatorów Pomocy Społecznej. W tym jubileuszowym i jednocześnie charytatywnym koncercie wystąpią Zbigniew Wodecki, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz ze wspólnym, świątecznym recitalem, na który złożą się zarówno najpiękniejsze kolędy, jak i najbardziej znane piosenki trójki artystów.
       Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na dofinansowanie zakupu busa do przewozu osób niepełnosprawnym, podopiecznych Środowiskowych Domów Samopomocy w Jegłowniku i Kwietniewie. Bilety w cenie 60 i 50 zł do nabycia w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Stary Rynek.
       W związku z organizacją koncertu „Pięknie pomagać” uczestnicy Środowiskowych Domów Samopomocy w Jegłowniku i Kwietniewie, prowadzonych przez Elbląskie Stowarzyszenie Organizatorów Pomocy Społecznej, wraz z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej prowadzonych przez Fundację Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym im. Matki Teresy z Kalkuty przygotowują dekoracje i ozdoby świąteczne. Prace i wyroby rękodzielnicze będzie można nabyć na kiermaszu, który odbędzie się w holu głównym CSE „Światowid” 15 grudnia od godziny 16. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych wyjątkowymi wyrobami oraz dekoracjami świątecznymi, tworzonymi przez osoby niepełnosprawne w ramach zajęć terapii zajęciowej.
      
       ESOPS
      
Elbląski Stowarzyszenie Organizatorów Pomocy Społecznej w tym roku obchodzi swoje 15-lecie. Stowarzyszenie ma swoją siedzibę przy ul. Św. Ducha 19 (tel. 55 236 25 54, e-mail: esops@interia.eu).
       Prezesem Stowarzyszenia (wszystkie funkcje w Stowarzyszeniu pełnione są honorowo) jest Anna Szyszka, była dyrektor Wojewódzkiego Zespołu Pomocy Społecznej w Elblągu, główna inicjatorka założenia w 1998 r. Elbląskiego Stowarzyszenia Organizatorów Pomocy Społecznej (zebranie założycielskie odbyło się 14 listopada 1998 r.).
       Głównymi celami Stowarzyszenia są promowanie nowych metod i technik działania w zakresie polityki społecznej, podnoszenie umiejętności zawodowych kadry pomocy społecznej i propagowanie idei wolontariatu. Obecnie Stowarzyszenie prowadzi Środowiskowe Domy Samopomocy w Jegłowniku i Kwietniewie, oferuje też bezpłatne poradnictwo specjalistyczne dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.
      
       Ostatnie bilety jeszcze do nabycia w Ratuszu Staromiejskim. Cena biletu 60 zł, a na balkonie 50 zł.

      
       Patronat honorowy nad jubileuszem: Wojewoda Warmiński-Mazurski, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Prezydent Elbląga.
       Patronat medialny: Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl, Telewizja Elbląska, „Dziennik Elbląski”.

      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • za ten koncert powinni zapłacić z budżetu elbląskiego, a nie my, ,szare myszki z elbląga''!! kogo stać przed świętami zapłacić tyle za bilety, żeby iść całą rodziną.
Reklama