UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wodecki, Majewska, Korcz - koncert dla ESOPS

2013-11-18
Aktualizowany 2013-12-12 09:14
Elbląg, Wodecki, Majewska, Korcz - koncert dla ESOPS

Elbląskie Stowarzyszenie Organizatorów Pomocy Społecznej (ESOPS) wraz z Elbląską Orkiestrą Kameralną oraz Fundacją Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym im. Matki Teresy z Kalkuty zapraszają na Koncert Charytatywny „Pięknie pomagać”. Wystąpią Alicja Majewska, Zbigniew Wodecki i Włodzimierz Korcz. Koncert odbędzie się 15 grudnia o godz. 17 w Teatrze im. Sewruka. Przed koncerem zapraszamy na kiermasz dekoracji i ozdób świątecznych.

Okazją do zorganizowania koncertu jest 15-lecie Elbląskiego Stowarzyszenia Organizatorów Pomocy Społecznej. W tym jubileuszowym i jednocześnie charytatywnym koncercie wystąpią Zbigniew Wodecki, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz ze wspólnym, świątecznym recitalem, na który złożą się zarówno najpiękniejsze kolędy, jak i najbardziej znane piosenki trójki artystów.
       Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na dofinansowanie zakupu busa do przewozu osób niepełnosprawnym, podopiecznych Środowiskowych Domów Samopomocy w Jegłowniku i Kwietniewie. Bilety w cenie 60 i 50 zł do nabycia w Ratuszu Staromiejskim przy ul. Stary Rynek.
       W związku z organizacją koncertu „Pięknie pomagać” uczestnicy Środowiskowych Domów Samopomocy w Jegłowniku i Kwietniewie, prowadzonych przez Elbląskie Stowarzyszenie Organizatorów Pomocy Społecznej, wraz z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej prowadzonych przez Fundację Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym im. Matki Teresy z Kalkuty przygotowują dekoracje i ozdoby świąteczne. Prace i wyroby rękodzielnicze będzie można nabyć na kiermaszu, który odbędzie się w holu głównym CSE „Światowid” 15 grudnia od godziny 16. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych wyjątkowymi wyrobami oraz dekoracjami świątecznymi, tworzonymi przez osoby niepełnosprawne w ramach zajęć terapii zajęciowej.
      
       ESOPS
      
Elbląski Stowarzyszenie Organizatorów Pomocy Społecznej w tym roku obchodzi swoje 15-lecie. Stowarzyszenie ma swoją siedzibę przy ul. Św. Ducha 19 (tel. 55 236 25 54, e-mail: esops@interia.eu).
       Prezesem Stowarzyszenia (wszystkie funkcje w Stowarzyszeniu pełnione są honorowo) jest Anna Szyszka, była dyrektor Wojewódzkiego Zespołu Pomocy Społecznej w Elblągu, główna inicjatorka założenia w 1998 r. Elbląskiego Stowarzyszenia Organizatorów Pomocy Społecznej (zebranie założycielskie odbyło się 14 listopada 1998 r.).
       Głównymi celami Stowarzyszenia są promowanie nowych metod i technik działania w zakresie polityki społecznej, podnoszenie umiejętności zawodowych kadry pomocy społecznej i propagowanie idei wolontariatu. Obecnie Stowarzyszenie prowadzi Środowiskowe Domy Samopomocy w Jegłowniku i Kwietniewie, oferuje też bezpłatne poradnictwo specjalistyczne dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.
      
       Ostatnie bilety jeszcze do nabycia w Ratuszu Staromiejskim. Cena biletu 60 zł, a na balkonie 50 zł.

      
       Patronat honorowy nad jubileuszem: Wojewoda Warmiński-Mazurski, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Prezydent Elbląga.
       Patronat medialny: Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl, Telewizja Elbląska, „Dziennik Elbląski”.

      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • za ten koncert powinni zapłacić z budżetu elbląskiego, a nie my, ,szare myszki z elbląga''!! kogo stać przed świętami zapłacić tyle za bilety, żeby iść całą rodziną.
Reklama