UWAGA!

Sprawdź co możesz zyskać!

Elbląg, Sprawdź co możesz zyskać!

„Własność=jasność” to projekt programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”. Wczoraj (4 maja) rozpoczęła się rekrutacja, która potrwa do 24 maja. Sprawdź co możesz zyskać!

Każdy z uczestników programu może zdobyć wiedzę na temat własności prywatnej, certyfikat wydany przez Ministra Skarbu, a także doświadczenie przydatne w pracy zawodowej. Poza tym może uzyskać bezpłatną limitowaną kartę Euro 26, uprawniającą do zniżek na: bilety lotnicze, schroniska, restauracje, szkoły językowe, podręczniki, markowe ciuchy, profesjonalny sprzęt sportowy, wejściówki do kin, muzeów, dyskotek i klubów muzycznych. Ten program pozwoli Ci zdobyć doświadczenie w zakresie przygotowania i realizacji autorskich projektów, a także umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
     Celem projektu jest szerzenie wiedzy na temat własności prywatnej. Jego odbiorcami są zarówno studenci, biorący udział w szkoleniach z zakresu własności prywatnej oraz pracy z dziećmi jak i uczniowie ze szkół w miejscowościach poniżej 20 tys. mieszkańców poprzez udział w projektach edukacyjnych realizowanych przez studentów - wolontariuszy.
     Osoby zainteresowane wzięciem udziału w projekcie proszone są o wypełnienie aplikacji i odesłanie jej drogą elektroniczną na adres: w.diufer@projektor.org.pl. Istnieje również możliwość wysłania dokumentów pocztą na adres: PSPiA KLANZA, ul. Peowiaków 10/9, 20-007 Lublin tyle, że wcześniej do 20 maja.
     
     
     
     Projekt „Własność=jasność” jest pod patronatem Ministra Skarbu Państwa Aleksandra Grada.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Szkoły i uczelnie

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama