UWAGA!

Olimpia wzmacnia tyły

 Elbląg, Fot OE
Fot OE

Żółto-biało-niebiescy zakontraktowali kolejnego piłkarza, tym razem obrońcę Łukasza Bogusławskiego. Olimpia jest niezwykle aktywna w ostatnich dniach, to już trzeci piłkarz w tym tygodniu, który dołączył do drużyny Sebastiana Letniowskiego.

W polskiej II lidze doszło do sytuacji, że Radunia Stężyca mimo zakończenia sezonu na 7 pozycji, zmuszona była wycofać się z rozgrywek w związku z całkowitym brakiem dalszego finansowania przez gminę Stężyca. W takich okolicznościach doszło do wielu pożegnań, z klubu odchodzą kolejni piłkarze, również członkowie sztabu szkoleniowego. Z sytuacji korzysta Olimpia, która po zakontraktowaniu Kacpra Tułowieckiego, podpisała umowę z Łukaszem Bogusławskim. Można przypomnieć, że w sztabie żółto-biało-niebieskich znalazł się nowy trener bramkarzy - Rafał Literski, który również odszedł z Raduni.

Bogusławski w minionej kampanii rozegrał 28 spotkań, strzelił jednego gola. Trzy wcześniejsze sezony również spędził w II lidze: rok w Zniczu Pruszków, z którym wywalczył awans do I ligi, dwie kampanie w Wigrach Suwałki, z którymi grał w barażu o zaplecze Ekstraklasy. Jeszcze wcześniej występował w I lidze, gdzie rozegrał 124 spotkania. W swoim CV może również pochwalić się meczami w Ekstraklasie, w barwach Górnika Łęczna - 14 spotkań.

To rosły obrońca, mierzący 189 cm. W lutym skończył 31 lat. Jest piątym transferem Olimpii Elbląg w bieżącym okienku transferowym (wcześniej przyszli: Dawid Szałecki, Kacper Tułowiecki, Wojciech Fadecki i Radosław Stępień).

qba

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama