UWAGA!

Wiosenne granie

"Pierwszy dzień wiosny przyniesie pierwszy od kilku lat w Elblągu koncert, na którym zaprezentują się miejscowe zespoły" - czytamy w "Gazecie Morskiej".

"21 marca kojarzy się przede wszystkim z wagarami. Jest szansa, że od tego roku młodzi i starsi elblążanie pierwszy dzień wiosny łączyć będą z dobrą zabawą i muzyką. W środę po południu w amfiteatrze Dolinka odbędzie się koncert, podczas którego będzie można zobaczyć i usłyszeć przegląd tego, co dzieje się na lokalnej scenie muzycznej. Organizatorem imprezy jest Jarek Polański, członek jednej z najbardziej znanych elbląskich kapel - PC. (...)
     "- Stwierdziliśmy, że warto zorganizować otwartą imprezę dla uczniów właśnie w Dniu Wagarowicza, bo dotąd tego dnia nic się w mieście nie działo" - powiedział "Gazecie" Jarek Polański.
     Imprezę w Dolince zabezpieczać będzie policja, (...) Straż Miejska oraz 10 pracowników agencji ochrony Dogmat. (...) Na koncercie zagrają DJ Ledrok Team, Gramy i Mikrofony, Funky Bastardos i PC. Start - 21 marca o godz. 15. Impreza potrwa do godz. 19".
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Prasówka

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama