UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Inne formy reklamy

Wśród nich wyróżniamy: artykuł sponsorowany dotyczący firmy oraz konkurs, w którym do wygrania mogą być produkty lub usługi ufundowane przez reklamodawcę.

Artykuł sponsorowany

To forma prezentacji przedsiębiorstwa, w której jest możliwość zawarcia informacji o aktualnej ofercie firmy, działaniach, osiągnięciach, planach, a także danych teleadresowych. Może mieć charakter informacyjny, promocyjny czy specjalistycznego doradztwa z danej branży. Jest świetnym narzędziem do budowania pozytywnego wizerunku firmy. Artykuł sponsorowany zamieszczany jest w odpowiednim dziale gazety i w dnu publikacji jest widoczny na głównej (środkowej) szpalcie 1. strony serwisu.

Przykładowy artykuł sponsorowany

 

Konkurs

To forma promocji firmy przez jej produkty czy usługi będące nagrodą konkursową. Odnotowujemy wysoki wskaźnik oglądalności i uczestnictwa w konkursach. Informacja o konkursach widoczna jest w 2 miejscach: na głównej stronie gazety oraz w dziale konkursy.

Przykładowy konkurs

Zobacz statystyki

Kontakt z działem reklamy

Marcin

Marcin Stolarski
tel. 501 414 898
marcin@portEl.pl

Miłosz

Miłosz Mikołajski
tel. 792 920 142
milosz@portEl.pl

Piotrek

Piotr Zając
tel. 500 777 499
piotr.zajac@portEl.pl