UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Na Wynos

NaWynos działa na zasadzie sklepu internetowego, w którym oferowane są dania z menu uczestników serwisu.
Menu NaWynos zawiera opis potrawy wraz z gramaturą, ceną i opcjonalnie zdjęcie. Klient może wybrać i zamówić danie z dowozem do domu, korzystając przy tym z rabatu.

Ideą serwisu jest zapewnienie lokalom gastronomicznym dodatkowych zamówień pochodzących od internautów, natomiast klientom serwisu różnorodność potraw oraz rabat dzięki zebraniu oferty różnych punktów w jednym miejscu oraz oferowanym zniżkom na zakupioną potrawę.

Klient wybiera restaurację, przegląda jej menu i zamawia. Wybrane potrawy trafiają na listę, do zamówienia zostaje doliczony koszt dostawy, po czym informacja o szczegółach zamówienia i adresie dostawy trafia do restauracji. Restauracja potwierdza otrzymanie zamówienia, dzwoniąc do zamawiającego. Po przygotowaniu potrawa dowożona jest na wskazane w zamówieniu miejsce, klient przy odbiorze płaci za zamówienie.

Serwis NaWynos pozwala restauracjom poszerzyć grono swoich klientów o internautów. Restauratorzy skupieni w serwisie ponoszą opłatę procentową uzależnioną od kwoty zamówień pozyskanych przez NaWynos.

Właściciel serwisu prowadzi kampanię reklamową NaWynos w Elblaskiej Gazecie internetowej portEl.pl, restauratorzy nie ponoszą dodatkowych kosztów z nią związanych.

Zobacz statystyki

Kontakt z działem reklamy

Masz pytania? Chętnie udzielę odpowiedzi

Miłosz Mikołajski
tel. 792 920 142
milosz@portEl.pl