UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ogłoszenia

Ogłoszenia - to najpoczytniejszy dział Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl, w którym zamieszczane są anonse, zarówno prywatne, jak i komercyjne.

Dla przedsiebiorców ogłoszenia to forma drobnej, ale bardzo skutecznej reklamy, zamieszczanej na łamach gazety. Dzięki nim można poinformować m.in. o sprzedaży, kupnie, usługach, nowościach itp. Dział ten podzielony jest na siedem głównych kategorii: nieruchomości, praca, motoryzacja, usługi, elektronika, drobne oraz damsko-męskie. Każda z tych kategorii ma również kategorie szczegółowe, do których przyporządkowane są wszystkie ogłoszenia.

Wyróżniamy trzy rodzaje ogłoszeń:

  • prywatne (bezpłatne oraz płatne) - są to wszelkiego rodzaju ogłoszenia pozbawione treści komercyjnych; wyświetlają się w kategoriach dopasowanych do treści;
  • komercyjne (płatne) - zawierające treści komercyjne, czyli związane z zarobkowaniem (sprzedawane pojedynczo lub w pakietach z rabatem); wyświetlają się w kategoriach dopasowanych do treści;
  • premium (płatne) - zawierające dowolne (nie łamiące prawa) treści; oprócz tego, że wyświetlają się w kategoriach dopasowanych do treści, są szczególnie wyeksponowane w każdej kategorii nad pozostałymi ogłoszeniami. To najskuteczniejszy rodzaj ogłoszeń, co potwierdzają nie tylko statystyki odwiedzin, ale też z sami korzystający z ogłoszeń.

Aplikacja służąca do zamieszczania ogłoszeń oraz do ich późniejszej obsługi (możliwość kończenia, wprowadzania zmian, powtarzania) jest bardzo przejrzysta, a wyszukiwarka ogłoszeń jest intuicyjna.

Zobacz cennik ogłoszeń i przejdź do dodawania ogłoszeń.

Masz pytania? Chętnie udzielimy odpowiedzi: 552353976 ( w godzinach 8.30-16.30) lub 607604430.
Mail: ogloszenia@portEl.pl

Zobacz statystyki

Kontakt z działem reklamy

Marcin

Marcin Stolarski
tel. 501 414 898
marcin@portEl.pl

Miłosz

Miłosz Mikołajski
tel. 792 920 142
milosz@portEl.pl

Piotrek

Piotr Zając
tel. 500 777 499
piotr.zajac@portEl.pl