UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pasaż handlowy

Pasaż handlowy pełni dwie funkcje: handlową (daje możliwość sprzedaży różnego rodzaju produktów w naszym sklepie internetowym) i promocyjną (stała kampania reklamowa na łamach gazety).
Sklepy internetowe w pasażu podzielone są na kategorie dostosowane do profilu działalności firmy, w których produkty przedstawiane są za pomocą zdjęć wraz z opisem. Dodatkowo przy każdym produkcie podane są dane kontaktowe do sprzedawcy wraz ze stroną internetową.

Podmioty korzystające z pasażu handlowego otrzymują, poza możliwością prezentacji i sprzedaż produktów, pakiet narzędzi promocyjnych wliczonych w opłatę za pasaż.
Dodatkowe narzędzia promocyjne w pasażu to:

  • baner reklamowy typu L na stronie sklepu internetowego w pasażu;
  • artykuł sponsorowany - jedna emisja w miesiącu (opcjonalnie zamiennie z konkursem);
  • reklama w postaci ogłoszenie, która znajduje się na 4. miejscu we wszystkich kategoriach działu ogłoszeń
  • banery z poszczególnymi produktami ze sklepu, wyświetlające się w podstronach działu: katalog firm.

Zobacz statystyki

Marcin

Marcin Stolarski
tel. 501 414 898
marcin@portEl.pl

Miłosz

Miłosz Mikołajski
tel. 792 920 142
milosz@portEl.pl