UWAGA!

Czytelnicy pokazują "łosie" na drodze

 
Elbląg, Na bulwarze w ogóle nie wolno parkować
Na bulwarze w ogóle nie wolno parkować (fot. nadełane)

Trwa nasza akcja piętnowania kierowców, którzy parkują w mieście gdzie popadnie. Czytelnicy nadsyłają kolejne zdjęcia. A my przypominamy, że naszym celem nie jest donoszenie na kierowców, ale wzbudzenie w nich przynajmniej poczucia wstydu. Nie pokazujemy numerów rejestracyjnych aut licząc na to, że następnym razem kierowcy dwa razy się zastanowią, zanim zaparkują w niedozwolonym miejscu. Zobacz wszystkie zdjęcia.

Przypomnijmy, że pomysł zorganizowania akcji „Łosie na drodze” podsunął nam jeden z Czytelników. Pomysł nam się spodobał, wielu Czytelnikom również, sądząc po komentarzach na portEl.pl Pojawia się też wiele komentarzy krytykujących akcję, ale mimo to będziemy ją kontynuować tak długo, jak długo będziemy otrzymywać zdjęcia od internautów. Dzisiaj kolejna porcja fotek znalazła się w naszym „łosiowym archiwum”. To zdjęcia z ulicy Władysława IV, Bulwaru Zygmunta Augusta, gdzie parkować w ogóle nie wolno, a także z ulicy Struga, Słonecznej i Kasprzaka. Czytelnicy wyróżniają nawet rodzaje kierowców-łosi, jest więc „łoś trzepakowy”, „łoś chodnikowy” czy „łoś trawnikowy”. Zapraszamy do przesyłania kolejnych zdjęć.
      
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Do redakcji bardzo głupio piszecie że pietnujecie kierowców piętnujcie władze miasta że nie budują parkingów a wręcz kasują je to krótkowzroczność rządzących gdzie ma go postawić chyba w ratuszu a wy do tej bezsensownej akcji przyczyniacie się i grupa ludzi konfidentów którzy nigdy nie mieli samochodu i nie widzą problemu moim zdaniem ci donosiciele nie sa warci kopnięcia w tyłek
 • a moim zdaniem nie ma potrzeby budowania parkingów, tylko jest potrzeba myślenia przy korzystaniu z samochodu. Do pracy i z pracy naprawdę nie trzeba jeździć samochodem. Z samochodu trzeba korzystać w razie konieczności a nie z przyzwyczajenia i specyficznie pojmowanej, ,wygody' ' . I jeszcze oczekiwać, że miasto zbuduje parkingi! W imię czego i dlaczego z moich pieniędzy?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  25
  kierowca-rowerzysta-pieszy(2014-07-03)
 • i to prawdziwe Łosie - w końcu VOLVO :) Chodnik na bulwarze augusta jest tak duży, że samochody te nikomu tam nie przeszkadzały. TO był pierwszy i pewnie nie ostatni mini-zlot Elbląskiej grupy Volvo, gdy samochody tak stały przyjechała zarówno policja (zarówno Prewencja jak i dRogówka) jak i straż miejska - nikt nie miał obiekcji co do parkowania tych samochodów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  21
  3
  PanzszaregoVOLVO(2014-07-03)
 • Mam samoch?d i nigdy nie parkuję jak "łoś".
 • buhahaha. .Portel, ale wtopa. .. .zlot volvo. .. zanim jakiś konfident ujawni swoje refleksje, niech zastanowi się czy sam nie jest łosiem.
 • No i co z tego, ze byl zlot Volvo? A mieli pozwolenie na to aby wjechac na miejsce gdzie nie wolno jezdzic?
 • Zlot Volvo? Urzekajace? A zgodę na zlot mieli? Wykorzystanie deptaka na cele samochodowe wywołuje mój stanowczy opór! Niech robią zloty na polu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  8
  piechór(2014-07-03)
 • PanzszaregoVOLVO - znakow nie znasz????? Trudno znalezc inne miejsce na zlot? W kazdym razie deptak dla pieszych to nie miejsce dla samochodow!!!! Trudno to zrozumiec tepoglowy?
 • Jedna z najsłabszych akcji Portel, pod przykrywką potępiania złych zachowań mamy w czystej postaci donosicielstwo a portal próbuje wyręczać policję która powinna się tym zajmować
 • A gdzie jest straż miejska ? Po 500 zł mandatu dla łosi i zastanowi się następnym razem gdzie zaparkować swojego szrota.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  3
  PANROBERT(2014-07-03)
 • A mi się akcja podoba. Zlot Volvo ? Zlot ? hahaha a to dobre. Zlot to był, ale w Tolkmicku, organizowany przez grupę motocyklistów z klubu Kardan, to był zlot, a nie 4 auta na Bulwarze.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  3
  Kierującafiaciorem(2014-07-03)
 • Brak parkingów? Nie rozśmieszajcie mnie, parkingi są tylko w centrum trzeba za nie zapłacić i to jest normalne, więc pora się przyzwyczaić. Miasto nie ma żadnego interesu w budowaniu parkingów, prywatny inwestor jak zbuduje to nie udostępni za darmo a wiadomo, że kierowcy nawet złamanego grosza nie zapłacą za możliwość zaparkowania swojego szrota. Geniusz z volvo pewnie wie wszystko na temat budowy chodników, jezdni, dróg rowerowych więc na pewno wie, że chodniki nie są budowane pod obciążenia liczone w tonach. Nie wiem czy jest to " konfidenctwo" , gdyby ktoś porzucił auto na środku jezdni to jestem pewny, że kierowcy w 5 minut zadzwoniliby po odpowiednie służby, więc nie dziwcie się, że inni uczestnicy ruchu robią to samo.
Reklama