UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 14

Takim dniem był 1 marca. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, stojących przed ważną decyzją wyboru drogi kształcenia dzieci, szkoła zaprezentowała swoją ofertę dydaktyczną i wychowawczą.

Na wstępie dyrektor szkoły pani Mirosława Dańczyszyn przedstawiła specjalnie na ten dzień przygotowaną prezentację multimedialną o szkole oraz bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych. Następnie zaproszeni goście mogli obejrzeć przygotowane przez panią Annę Daczkowską przedstawienie pt. „Czerwony kapturek” w wykonaniu uczniów. Każde dziecko, które odwiedziło wraz z rodzicem naszą szkołę, otrzymało słodkie prezenty oraz symboliczną szkolną tarczę.
       Program spotkania obejmował również zwiedzanie sal lekcyjnych, świetlicy, biblioteki i sali gimnastycznej. Zaprezentowano bazę dydaktyczno-naukową, między innymi salę komputerową, sale multimedialne i gabinety do pracy z uczniem z wadą słuchu. Można było obejrzeć kąciki tematyczne obrazujące działalność uczniów na różnych płaszczyznach, np. ekologicznej. Rodzice otrzymali ulotki edukacyjne dotyczące segregacji odpadów, oszczędzania wody i energii oraz kształtowania właściwych postaw wobec przyrody.
       Dla małych gości przygotowano różnorodne zajęcia: komputerowe, plastyczne oraz sportowe. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem rodziców, dzieci, a nawet dziadków.
      
      
      
Małgorzata Adamowicz, wicedyrektor SP 14 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama