UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konferencja w Szpitalu Wojskowym

8 kwietnia w 110 Szpitalu Wojskowym (Elbląg, ul. Komeńskiego 35) odbędzie się konferencja i warsztaty pt. „Niesienie pomocy osobom ze schorzeniami sprzężonymi”. Konferencja realizowana jest w ramach projektu „Głowa w górę - Marfan, zintegrowana pomoc”.

Konferencję organizuje Stowarzyszenie Rodzin Chorych Na Zespół Marfana oraz Inne Zespoły Uwarunkowane Genetycznie „Pomóżmy Naszym Dzieciom”. Jej celem jest ułatwienie rozwiązywania problemów własnych w kontakcie z osobami niepełnosprawnymi oraz pogłębienie wiedzy dotyczącej niepełnosprawności osób ze schorzeniami sprzężonymi.
     
     Program konferencji
     godz. 10 - Otwarcie konferencji.
     godz. 10.15 - Problematyka rzadkich schorzeń genetycznie uwarunkowanych i konieczności doboru specjalistycznego poradnictwa.
     godz. 10.30 - Rozpoznawanie nagłych stanów zagrożenia zdrowia lub stanów zagrożenia życia u osób ze schorzeniami genetycznie uwarunkowanymi.
     godz. 10.45 - Potrzeby środowiska osób ze schorzeniami sprzężonymi.
     godz. 11 - Sławni niepełnosprawni w przeszłości i teraźniejszości.
     godz. 11.30 - Orzekanie o niepełnosprawności w przypadku osób ze schorzeniami sprzężonymi.
     godz. 11.45 - Wsparcie niepełnosprawnego w edukacji.
     godz. 11 - Ułatwienie osobie niepełnosprawnej uzyskania i utrzymania odpowiedniego zatrudnienia.
     godz. 12.15 - Integracja ze zdrowym społeczeństwem.
     godz. 12.30 - Społeczne wsparcie w likwidacji barier architektonicznych i mentalnych.
     godz. 13 - Dyskusja.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama