UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Mikołaj i wolontariusze

- Jak nauczyć się tolerancji? Nie trzeba jej się uczyć, jeśli od najmłodszych lat wzrasta się w jej duchu – mówi Beata Wrzosek z Elbląskiej Szkoły Medycznej.

5 grudnia to Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Tego dnia wolontariusze z Elbląskiej Szkoły Medycznej przygotowali imprezę, ale, oczywiście, nie dla siebie. Konkretnie: młodzież ucząca się na II roku wydziału terapii zajęciowej w Szkole Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej zorganizowała zabawę mikołajkową dla przedszkolaków z Przedszkola nr 31 w Elblągu oraz ich niepełnosprawnych intelektualnie uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kamienniku Wielkim. Celem wspólnej zabawy była integracja i rozwijanie umiejętności kontaktów interpersonalnych.
     Elbląska Szkoła Medyczna od lat stara się krzewić idee tolerancji zarówno wśród swoich słuchaczy, jak i wśród lokalnej społeczności. Młodzież z tej szkoły prowadzi różnorodną działalność wolontarystyczną, m.in. organizując imprezy dla osób niepełnosprawnych, prowadząc szkolenia dla uczniów elbląskich szkół w zakresie udzielania pierwszej pomocy czy też prowadząc badania wad postawy i zajęcia korekcyjne z dziećmi w elbląskich przedszkolach i szkołach.
     - Nie sposób wymienić tu wszystkich działań, ale wartym podkreślenia jest fakt, że młodzież z Elbląskiej Szkoły Medycznej udowodniła, iż ideę tolerancji i wolontariatu celebruje nie tylko w dniu 5 grudnia, ale przez cały rok – podsumowuje Beata Wrzosek.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama