UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Zanim zamieszkasz na Starówce to chyba wiesz, że to okolica hałaśliwa, mało przyjazna dla kierowców bo to Stare Miasto nie Zawada.
 • Masz rację, tylko nie pisz, że Zawada jest taka mega przyjazna dla kierowców, tam też jest za mało miejsc parkingowych i ludzie parkują gdzie się da. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  1
  Anonimek1(2021-11-08)
 • @Anonimek1 - To tylko ironia. Nie znajdziesz takiej dzielnicy przyjaznego dla kierowców w Elblągu jak urbanistycznie np. kiedyś w co 3 lokalu było auto. A teraz po 3 auta na domostwo. Wiesz gdzie jest kultura parkowania ? W miejscach, gdzie Twoje prywatne miejsce na kostce kosztuje 20tys PLN a parking podziemny 40tys PLN
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  0
  Darecki42(2021-11-08)
 • @Darecki42 - Masz rację, ale z naszych elbląskich osiedli to chyba najlepiej jest na osiedlu za politechniką, tam przynajmniej jak gdzieś mogli to zredukowali trawniki, tak aby zrobić kilka nowych miejsc parkingowych, a mimo wszystko terenów zielonych mają tam dużo. Nie zmienia to faktu, że niektórzy to by chcieli samochodem wjechać do klatki, ale takich osobników to nie zmienisz. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  Anonimek1(2021-11-08)
 • @Anonimek1 - Tylko, że za politechniką mieszkania po 1.do tanich nie należą, po 2 rozchodzą się nawet bez wystawiania ogłoszeń.
Reklama