UWAGA!

Opóźniony start w Elbląskiej Szkole Medycznej

 Opóźniony start w Elbląskiej Szkole Medycznej

Nareszcie ruszą prace budowlane w Szkole Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu, popularnym Medyku! Szkoła pozyskała dodatkowe środki z Samorządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego i wykonawcę! Zobacz zdjęcia.

Dzięki dotacji z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO W-M 2014-2020, Efektywność energetyczna, Działanie 4.3 Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków, przy wsparciu finansowym Województwa Warmińsko-Mazurskiego, szkoła rozpocznie w styczniu 2019 roku realizację projektu: pn. „Kompleksowa modernizacja energetyczna budynku Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu”.
       Koszt modernizacji to: 2.409.227,83 zł
       Dofinansowanie ze środków UE wynosi: 1.690.144,95zł
       Zaplanowane prace trwać będą cały rok - do grudnia 2019 roku.
       A co się zmieni? Temperatura i zasobność portfela szkoły!
       Będziemy mieć ciepłą i przytulną szkołę z nowym ocieplonym dachem, nowymi oknami i drzwiami zewnętrznymi, nową instalacją centralnego ogrzewania zasilaną przez pompy ciepła, oświetlać nas będą ledy.

 


       Nauka w szkolnych pracowniach zawodowych: technika radiologii, technika masażysty i farmaceutycznego, technika usług kosmetycznych, florysty, opiekuna medycznego i opiekunki dziecięcej, opiekunki środowiskowej, asystenta osoby niepełnosprawnej, terapii zajęciowej, technika sterylizacji medycznej, asystentki oraz higienistki stomatologicznej odbywać się będzie w ciepłej atmosferze zagwarantowanej temperaturą i klimatycznym wykładowcą.
       Można to sprawdzić osobiście, bo od stycznia 2019 rozpoczynamy nabór na semestr zimowy!
       W szkole dużo się dzieje, ponieważ ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO Warmia – Mazury 2014-20 realizujemy od 1 września 2017 roku projekt „Wyposażenie uczniów i słuchaczy Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu w dodatkowe umiejętności zawodowe, poszerzenie posiadanych oraz realizacja kształcenia praktycznego w rzeczywistych warunkach pracy”.
       Ponad 780.000 zł zostało zaangażowanych w kursy, szkolenia i staże dla uczniów i nauczycieli szkoły. Inwestujemy w wiedzę i umiejętności. Warto uczyć się u nas!
      


       Więcej informacji na stronie oraz tel. 55 233 63 19.
       Zapraszamy do Medyka!

       ---- artykuł sponsorowany -----

Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie