UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Piechotą po Wysoczyźnie Elbląskiej

 
Elbląg, Piechotą po Wysoczyźnie Elbląskiej
fot. Urszula Kałabun

PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej zaprasza do udziału w 53. Jesiennym Rajdzie po Wysoczyźnie Elbląskiej. Rajd odbędzie się w sobotę, 26 września br. na pięciu zróżnicowanych trasach. Zakończenie imprezy na terenie Muzeum Archeologiczno-Historycznego, gdzie będzie miał miejsce piknik rodzinny. Zgłoszenia do 16 września. Zapraszamy!

53. Jesienny Rajd po Wysoczyźnie Elbląskiej to przedsięwzięcie z ponad 50-letnią historią, przez które zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu na terenie Wysoczyzny Elbląskiej.
       Dla uczestników przygotowaliśmy pięć zróżnicowanych tras z różnych punktów startowych:
       Trasa nr 1 – Jagodnik – szlak czerwony – Bażantarnia – szlak czerwony – Elbląg Muzeum Archeologiczno-Historyczne – 15 km. Start dnia 26.09.15 – Jagodnik – godz. 8:00. Wyjazd autokarem z ul. Krótkiej przy PTTK o godz. 7:30.
       Trasa nr 2 – Bażantarnia pętla tramwajowa nr 2 – szlak żółty – szlak niebieski – szlak czerwony – Park Dolinka – Elbląg Muzeum Archeologiczno-Historyczne – 11 km. Start dnia 26.09.15 – Pętla tramwajowa nr 2 ul. Marymoncka – godz. 8:45
       Trasa nr 3 – Gronowo Elbląskie – Jasionno – przejście wałem wzdłuż rzeki Tina – Tropy Elbląskie – szlak niebieski św. Wojciecha – Elbląg Muzeum Archeologiczno-Historyczne – 17 km. Start dnia 26.09.15 – Gronowo Elbląskie dworzec PKP – godz. 7:30. Wyjazd pociągiem PKP z dworca w Elblągu o godz. 7:09
       Trasa nr 4 – Tropy Elbląskie – szlak niebieski św. Wojciecha – Raczki Elbląskie – Elbląg Muzeum Archeologiczno-Historyczne – 8 km. Start dnia 26.09.15 – Tropy Elbląskie – godz. 9:00. Wyjazd autokarem z ul. Krótkiej przy PTTK o godz. 8:30.
       Trasa nr 5
– Bielnik Drugi – szlak czerwony – przejście wzdłuż Kanału Jagiellońskiego – Bielnik Pierwszy – ul. Radomska – Elbląg Muzeum Archeologiczno-Historyczne – 8 km. Start dnia 26.09.15 – Bielnik Drugi – godz. 8:30. Wyjazd autokarem z ul. Krótkiej przy PTTK o godz. 8:00.
      
       W tym roku zakończenie Rajdu odbędzie się na dziedzińcu Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Elbląg gdzie odbędzie się piknik rodzinny z wieloma atrakcjami, głównie dla najmłodszych. Każdy uczestnik Rajdu otrzyma pamiątkowy znaczek, potwierdzenie uczestnictwa w rajdzie do książeczki OTP oraz posiłek turystyczny.
       53. Jesienny Rajd po Wysoczyźnie Elbląskiej odbywa się w ramach Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia Turystyki oraz ogólnopolskiej akcji PTTK „Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna” (pod hasłem „Turystyka łączy pokolenia”).
       Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej www.pttk.elblag.pl
      
       Organizatorzy: PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu, Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Urząd Miejski w Elblągu, Starostwo Powiatowe w Elblągu.

      
      
Kamil Zimnicki, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama