UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Okazuje sie, że we współczesnym Elblagu na Dzień Dziecka nie wymyślono nic lepszego niż wzorce wypracowane w deficytowym i wyśmiewanym PRLu. Wiecie dlaczego? Bo były organizowane z serca. Daj Wam Boże sukces choć dzis organizatorzy robią to przede wszystkim dla popularności na tik-toku.
  • Czy dolinka czy park modrzewia, Najważniejsze że dzieciaki były szczęśliwe.
  • Równie ważne są postawy organizatorów oraz ich ukryte intencje. Dzieci oprócz ich uszczęśliwiania powinny być wychowywane i formowane, by wyrośli z nich mądrzy i odpowiedzialni ludzie. Innymi słowy dobre wychowanie daje szczęście - trzeba na nie jednak zapracować a na owce poczekać. A więc niesesty "not instant"
  • A po tobie dobrych owoców brak, chyba nieszczęśliwy musisz być.
Reklama