UWAGA!

Spędź ferie w MDK-u

Elbląg, MDK mieści się przy ul. Bema,
MDK mieści się przy ul. Bema, fot. nadesłana

Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z naszego miasta do miłego i aktywnego spędzenia czasu podczas ferii zimowych, które zaczynają się już 21 stycznia.

Codziennie w godz. 10-14 odbywać się będą spotkania w blokach. Nie prowadzimy zapisów, osoby zainteresowane zapraszamy bezpośrednio na zajęcia.
       W ciągu tych dwóch tygodni każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno dzieci jak i młodzież. Będą prowadzone zajęcia m. in. w dziecięcej i młodzieżowej pracowni plastycznej, warsztaty gitarowe, śpiewu, zajęcia rytmiczne, komputerowe, będą też spotkania z ciekawymi gośćmi.
       Jednocześnie informujemy, że placówka nie zapewnia całodziennej opieki nad dziećmi, a jedynie podczas zajęć w wyznaczonych godzinach.
       Zajęcia prowadzone będą nieodpłatnie. Na naszej stronie internetowej www.mdk.elblag.pl podany jest szczegółowy plan ferii.
       Serdecznie zapraszamy!
      
Marta Makowska, MDK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Heh pomysł całkiem ciekawy co innego wykonanie. Duża część zajęć po dzielona na grupy do lat 10 i od 12-17.Ciekawi mnie jednak co z dziećmi w wieku lat 11?
Reklama