UWAGA!

Społecznościowo na e-Światowidzie

Elbląg, Społecznościowo na e-Światowidzie

Wirtualna witryna kulturalna www.eswiatowid.pl poszerzy się wkrótce o stworzony na jej bazie portal społecznościowy, łączący ludzi zainteresowanych kulturą i turystyką kulturalną.

- Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu, autor projektu, to regionalna instytucja kultury o charakterze kulturalnym, edukacyjnym, medialnym i informacyjnym - mówi Jacek Protas, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego - Dzięki witrynie internetowej dociera nie tylko do mieszkańców regionu. Portal społecznościowy, wyposażony w najnowsze multimedia i rozwiązania technologiczne, da odbiorcom jeszcze więcej wiedzy i atrakcji. Projekt zakłada na przykład stworzenie mapy kulturalnej
       województwa warmińsko-mazurskiego, w oparciu o mapę satelitarną regionu, z informacjami na temat obiektów kulturalnych, imprez, twórców i uzupełnianie jej o dostępną na naszym terenie bazę noclegową i gastronomiczną.
       Możliwość zamieszczania informacji, poza redaktorem portalu, otrzymają także użytkownicy i odbiorcy. Będą mogli współredagować portal, dodawać zdjęcia, filmy, tworzyć fora dyskusyjne i grupy zainteresowania.
       Bezpieczeństwo użytkowników i odbiorców zapewni dostawca Internetu oraz odpowiednie oprogramowanie. Każdy zalogowany użytkownik będzie musiał przejść przez moduł autoryzacji, co wykluczy anonimowość i brak odpowiedzialności za publikowane treści.
       Wartość całego projektu wynosi 2,1 mln zł, z czego dofinansowanie z funduszy europejskich to ponad 1,8 mln zł.
      
Urząd Marszałkowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • ludzie blagam -- apeluje do wszystkich ktorym los miasta i mieszkancow nie jest obojetny!!!! n i e s l o n i n i e !!!!! dosc komuny na co dzien !!! chcemy pracy !!! chcemy zyc godnie !!!! dosc korupcji!!!!! wybudowal kolesiom port !!! wywalil forse na modrzewine !!!! oddal kolesiom za darmo gore chrobrego !!! polikwidowal zaklady pracy!!!! ile jeszcze wielkich zaslug ma ten stary???? ma plan i wizje zrobic z nas wiochmenow!!! zadluzyl miasto--wyczyscil nasza wspolna kase -- jestesmy na minusie --teraz ma plan wyprowadzic reszte unijnej kasy na swe pozalowania godne wizje !!!!--- jak dlugo dacie sie tak okradac ludzie !!!??? l u d z i e r a t u j m y t o m i a s t o !!! !! jeszcze jest szansa. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  SMUTNYSUM(2010-11-30)
 • Szczerze mówiąc aktualny portal eŚwiatowid po kilku latach istnienia nie imponuje. Odwiedzalność raczej nie jest zbyt duża - sądząc chociażby po ilości komentarzy na tej stronie. .Wydaje się, że skoro Światowid nie był w stanie w pełni wykorzystać dofinansowania na stronę eŚwiatowid. pl którym także tak głośno się chwalono nie powinien dostać nowych pieniędzy na kolejną witrynę. Opis projektu który tu jest to jakaś farsa. Moduł autoryzacji? To znaczy co? Prawie każda strona internetowa umożliwia zalogowanie się. .. Satelitarna mapa. .no proszę. Wstawicie tam google maps z naniesionymi obiektami? Czy to naprawdę jest warte takich pieniędzy!? Kpiny!
 • Przypomina to próby zapakowania starego towaru (eŚwiatowid) w nowe pudełko w celu ponownej sprzedaży z zyskiem (realizacja kolejnego projektu, przemianowanie istniejącego w portal społecznościowy).
Reklama