UWAGA!

Stop bezradności

W środę 10 października o godz. 17 w Światowidzie odbędzie się pierwsze szkolenie „Wolontariat - szkołą wychodzenia z bezradności” skierowane do wolontariuszy oraz osób zajmujących się niepełnosprawnymi.

Jest to wielomiesięczny projekt, zorganizowany przez Stowarzyszenie Kulturalne Viva art oraz centrum kultury Światowid, adresowany do młodzieży i przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz instytucji zajmujących się osobami niepełnosprawnymi, zainteresowanych współpracą z wolontariuszami.
     - Ma on na celu wzmocnienie ruchu wolontariuszy - mówi Teresa Miłoszewska. - Wielokrotnie rozmawiałam z młodymi ludźmi, którzy pomagają mi bezinteresownie w naszych przedsięwzięciach i stwierdziłam, iż szkolenie, podczas którego dowiedzą się, jakie mają prawa, jak mogą pomagać i mieć poczucie bezpieczeństwa - jest potrzebne. Stąd propozycja projektu „Wolontariat - szkołą wychodzenia z bezradności”.
     Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniach i warsztatach proszone są o kontakt z biurem wolontariatu w Światowidzie, pokój 43 a, tel. 055 611 20 65, e- mail: teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl.
     Projekt dofinansowano ze środków Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama