[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szkolenie żeglarskie dla dzieci

Elbląg, Szkolenie żeglarskie dla dzieci

Jachtklub Elbląg we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz Sportową Szkołą Podstawową im. Polskich Olimpijczyków w Elblągu, pod patronatem Prezydenta Miasta Elbląg – Pana Witolda Wróblewskiego, już od września 2019 roku rozpoczyna całoroczne szkolenie żeglarskie skierowane do dzieci w wieku 9-10 lat.

Pierwsze zajęcia Elbląskiej Szkółki Żeglarskiej odbędą się w sobotę, 14 września, o godz. 10 w marinie Jachtklubu Elbląg przy ul. Radomskiej 29. Na pierwsze zajęcia zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

Zajęcia będą odbywały się cały rok, dwa razy w tygodniu, na terenie mariny Jachtklubu Elbląg, pływalni oraz sali sportowej. W pierwszym etapie będą przeprowadzane w formie zabawy, a ich głównym celem będzie przygotowanie dzieci do przygody z żeglarstwem.

 

W ramach zajęć uczestnicy dowiedzą się:

- po czym poznać, skąd wieje wiatr;

- jak przygotować siebie oraz swój sprzęt do żeglugi;

- jak złapać wiatr w żagle i wyprzedzić swoich kolegów;

- jak przewrócić łódkę i jak łatwo ją postawić.

W kolejnych etapach zajęć dzieci będą podnosić swoje umiejętności żeglarskie, przygotują się do zdobycia stopnia żeglarza jachtowego oraz rozpoczną rywalizację w regatach sportowych.

Zajęcia na łodziach typu Optymist poprowadzi dwóch wykwalifikowanych trenerów żeglowania. Optymist to bezpieczna, najpopularniejsza na świecie łódź żaglowa dla dzieci.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 100 zł miesięcznie. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z koordynatorem Elbląskiej Szkółki Żeglarskiej pod numerem telefonu: 509 596 244 lub mailem: szkolka@jachtklub.elblag.pl.

Jachtklub Elbląg istnieje już od 60 lat, a jego głównym celem jest upowszechnianie uprawiania żeglarstwa w Elblągu, m. in. poprzez wychowanie młodego pokolenia żeglarzy. Realizując swoje cele statutowe Jachtklub Elbląg otwiera nabór do Elbląskiej Szkółki Żeglarskiej – Jachtklub Elbląg.

Adam Kapczyński, komandor Jachtklubu Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
  • Nie polecam !! Byłem kiedyś na kursie w jachtklubie ....to jakiś żart. Pan Adam który znów zaprasza na swoje kursy to kpina. Odradzam serdecznie. Lepiej pojechać do Gdańska i zrobić w weekend lub 2 . Tu musiałem czekać rok na egzamin który i tak się nie odbył bo byłem jedynym chętnym po kursie u pana Adama- reszta zrezygnowała opuszczając jego zajęcia.
  • Podejście do kursantów lub młodych adeptów przez Jachtklub Elbląg to znane zjawisko. Zawsze nas przeganiali albo blokowali możliwość pływania na setki sposobów. Póki szajka z zarządu nie zmieni swoich krzeseł to nic się tam nie zmieni. Klub prezesów rządzi się swoimi prawami.
Reklama