UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przede wszystkim to są psy bezdomne Ich dzikość i agresja to sprawa wtórna. Spowodowana głównie głodem. A odstrzelaniem bezdomnych czworonogów specjalizują się nasi sąsiedzi ze Wschodu. Cywilizowane społeczności inaczej rozwiązują problemy bezdomnych zwierzaków. Mojego rodzinnego miasta nie stać na stworzenie i prowadzenie dla nich (zwierzaków) schroniska?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    breslauer(2026-06-06)
  • @breslauer - Stać, tylko nie potrafią ich złapać. Trochę jak wypuścić agresywnego wariata z nożem i czekać, jak kogoś zabije lub zrani to się go złapie, za wszelką cenę. A po za tym zróbmy schroniska dla myszy, szczurów i innych, to też zwierzęta, są ludzie którzy to hodują, lubią i nie postrzegają jako zagrożenie. Dodatkowo zdrowie i życie mojego dziecka, dzieci sąsiadów jest cenniejsze niż życie choćby 100 bezdomnych psów.
Reklama