UWAGA!

Baltic Cup w październiku (taniec)

Elbląg, W sportowej rywalizacji na Baltic Cup brała udział Agnieszka Kaczorowska - znana jako Bożenka z "Klanu", bierze również udział w telewizyjnym show Taniec z gwiazdami
W sportowej rywalizacji na Baltic Cup brała udział Agnieszka Kaczorowska - znana jako Bożenka z "Klanu", bierze również udział w telewizyjnym show Taniec z gwiazdami (fot. arch.)

Jak zawsze jesienią w Elblągu odbędzie się Międzynarodowy Festiwal „Baltic Cup”. W tym roku rozpocznie się 17 października i tradycyjnie potrwa trzy dni. Na parkiecie zaprezentują się najlepsze pary, a także gwiazdy.

- Nie zabraknie widowiskowych tanecznych pokazów – zapewnia Antoni Czyżyk, dyrektor CSE Światowid. - Tradycją turnieju jest, że podczas sobotnich i niedzielnych finałów najlepsi tańczą do muzyki granej na żywo przez orkiestrę Filharmonii z Grodna z towarzyszeniem wokalistów. Trwają właśnie ostatnie szlify, by podczas 15., jubileuszowej edycji, która przypada w tym roku, niezapomnianych tanecznych wrażeń było jak najwięcej.
       Póki co, nie wiadomo jeszcze, ile par wystartuje w turnieju, nie wiadomo też pokazy jakich gwiazd zaplanowano. W poprzednich edycjach na parkiecie błyszczeli m.in. Stefan Terrazzino, Rafał Maserak, Agnieszka Kaczorowska - późniejsze gwiazdy kolejnych edycji telewizyjnego show Taniec z gwiazdami. W Elblągu walczyli o medale, tańczyli też w pokazach specjalnych.
       - Tancerze dobrze się u nas czują i chcą wracać - rekomenduje turniej Antoni Czyżyk.
       Zmagania tancerzy będzie można oglądać na parkiecie Centrum Sportowo-Biznesowego przy al. Grunwaldzkiej.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama