UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Braniewo najlepsze (siatkówka)

W sali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego odbył się turniej piłki siatkowej dziewcząt ze szkół gimnazjalnych pod nazwą Siata 2003. Zwycięstwo w zawodach odniosła ekipa Gimnazjum nr 1 z Braniewa, która nie przegrała ani jednego meczu.

Po raz kolejny w sali sportowej II LO rozegrany został turniej piłki siatkowej dziewcząt pod nazwą Siata 2003. Tym razem w zawodach startowały cztery zespoły ze szkół gimnazjalnych. Najlepiej spośród tych ekip zaprezentowała się drużyna Gminazjum nr 1 z Braniewa, która wygrała wszystkie swoje mecze. W pierwszym pojedynku siatkarki z Braniewa pokonały gospodynie turnieju Gimnazjum nr 3 2:0. W dwóch kolejnych meczach Gimnazjum z Braniewa pokonało kolejno 2:1 Gimnazjum nr 9 i Gimnazjum nr 2 z Elbląga.
     Bardzo zacięta walka toczyła się natomiast o drugie miejsce w turnieju. Ostatecznie na tym miejscu uplasował się gospodarz zawodów Gimnazjum nr 3, które pokonało 2:1 Gimnazjum nr 9 i Gimnazjum nr 2. Trzecia lokata przypadła siatkarkom z Gimnazjum nr 2, a czwarta - z Gimnazjum nr 9.
     - Jak zawsze poziom zawodów był niezwykle wyrównany, mimo, że drużyna z Braniewa nie przegrała ani jednego meczu - twierdzi Adam Matwiejczuk, organizator imprezy. - Zespołowi z Braniewa przypadła pierwsza pozycja, przez co elbląskie gimnazja musiały pocieszyć się walką o drugą pozycję. Myślę jednak, że drugie miejsce wywalczone przez dziewczyny z Gimnazjum nr 3 jest niespodzianka, tym bardziej, że w rozegranej nie tak dawno Gimnazjadzie były one dopiero na czwartej pozycji. Pragnę podziękować także cudownie dopingującej publiczności, która w znacznym stopniu przyczyniła się do stworzenia sportowej atmosfery.
     
     Zespół gospodarzy Gimnazjum nr 3 wystąpił w składzie: Liza Szkola, Jowita Jaroszewicz, Anna Grad, Aleksandra Tołoczko, Katarzyna Ebernikiel, Agata Kuriata, Milena Serafin, Magdalena Obszańska.
     
     Wyniki poszczególnych gier: Gimnazjum nr 1 Braniewo - Gimnazjum nr 3 Elbląg 2:0, Gimnazjum nr 2 Elbląg - Gimnazjum nr 9 Elbląg 2:1, Gimnazjum nr 2 Elbląg - Gimnazjum nr 3 Elbląg 1:2, Gimnazjum nr 1 Braniewo - Gimnazjum nr 9 Elbląg 2:1, Gimnazjum nr 1 Braniewo - Gimnazjum nr 2 Elbląg 2:1, Gimnazjum nr 3 Elbląg - Gimnazjum nr 9 Elbląg 2:1.
     
     Końcowa klasyfikacja:
     1. Gimnazjum nr 1 Braniewo
     2. Gimnazjum nr 3 Elbląg
     3. Gimnazjum nr 2 Elbląg
     4. Gimnazjum nr 9 Elbląg
MP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama