UWAGA!

Elblążanki w kadrach narodowych (piłka ręczna)

Pospolite ruszenie – tak można określić równoczesne akcje szkoleniowe, jakie Związek Piłki Ręcznej w Polsce organizuje dla kadr narodowych kobiecej piłki ręcznej. Będą w tych akcjach brały udział zawodniczki z elbląskich klubów MKS Truso i EKS Start.

W Warszawie trwa zgrupowanie seniorskiej, kobiecej reprezentacji Polski, która przygotowuje się do jesiennych meczów kwalifikacji Euro 2010 – z Czarnogórą i Słowacją. Niestety, nie znalazły uznania u trenera Krzysztofa Przybylskiego piłkarki z elbląskiego Startu.
       Natomiast w kadrze młodzieżowej kobiet prowadzonej przez trenera Adama Pecolda, w cyklu szkoleniowym będą uczestniczyły dwie zawodniczki z Elbląga: grająca w Starcie rozgrywająca Edyta Szymańska i bramkarka MKS Truso Małgorzata Kochańska. Obie piłkarki pojadą do Kobylej Góry, gdzie w dniach 12-14 października będą trenowały, a następnie w narodowych barwach wezmą udział w międzypaństwowym turnieju piłki ręcznej w Kępnie.
       Kępno będzie także miejscem akcji szkoleniowej kadry piłkarek ręcznych juniorek. Selekcjoner reprezentacji Roman Jezierski powołał na to zgrupowanie, które potrwa od 12 do 15 października, zawodniczkę MKS Truso Klaudię Watę. Kadrowiczki juniorki również sprawdzą formę w konfrontacji z zagranicznymi rywalkami podczas turnieju w Kępnie.
      
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama