UWAGA!

Medale Ataku

 Elbląg, Medale Ataku
fot. IKS Atak

Sportowcy IKS Atak wzięli udział w VIII Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych oraz XII Ogólnopolskich Regatach Kajakowych Olimpiad Specjalnych w Zielonej Górze.

Doskonale spisali się tenisiści stołowi. Kasia Ziółkowska wywalczyła złoty, a Agnieszka Strąk brązowy medal w grze pojedynczej. Kolejne medale dołozyła męska część reprezentacji Ataku: Grzegorz Demczuk wywalczył złoto, a Mateusz Bielecki i Michał Warno w swoich kategoriach wywalczyli srebrny medal.  W mikstach Kasia Ziółkowska i Grzegorz Demczuk ponownie zdobyli złoty medal, druga elbląska para Agnieszka Strąki Michał Warno uplasowali sie na czwartej pozycji.
           Dobrze spisali się też kajakarze. Kasia Poreda  wywalczyła srebrny medal na dystansie 500m i  czwarte miejsce na dystansie 200m. Aleksander Tyszko zdobył srebro na dystansie 200m i brąz na dystansie 500m.
       Zawody były sprawdzianem przed Światowymi Letnimi Igrzyskami  Olimpiad Specjalnych, które odbędą się w Berlinie w 2023 roku.

oprac. SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • "Doskonale spisali się tenisiści stołowi prowadzeni przez Krzysztofa Wojtaszka. "A może wypadałoby powiedzieć kto był i jest architektem wspomnianych sukcesów tenisistów? Trenerem w/w grupy tenisistów jest pełen empatii i wiedzy o pracy z młodzieżą niepełnosprawną Ryszard Grzelak. Nikt w artykule nie zająknął się nawet że tak naprawdę to wyłącznie jego sukces. Wojtaszek? Ot człowiek na etacie i tyle.
 • Prowadził Krzysztof Wojtaszek??? Kpina!!! Wszyscy wiedzą że z "dzieciakami"pracuje Grzelak. Co najmniej wspomnieć o nim należy bo to jego zasługa że są takie efekty. Kto to jest "oprac. SM"? Ktoś opłacony czy niedouczony??? Jeśli te zawody były sprawdzianem przed olimpiadami za dwa lata to polecam zapoznać się ze specyfiką treningu i możliwości tej grupy niepełnosprawnych albo do niej po prostu dołączyć.
 • @sceptyk - W artykule nie widzę nic na temat kto prowadził zawodników. Widać "wykształcony"SCEPTYK ma jakieś urojenia w swojej chorej główce. Polecam udać się do specjalisty.
 • Artykuł został poprawiony, kierownikiem i opiekunem ekipy podczas wyjazdu był Krzysztof Wojtaszek, natomiast trenerem sekcji tenisa stołowego jest Pan Ryszard Grzelak. Hashtagi: #
 • @sceptyk - Z reguły trener wyjeżdża z zawodnikami na zawody, dlatego redakcja w pierwotnej wersji z kierownika zrobiła trenera. Artykuł został poprawiony.
 • "@Powinno być tak'- Zmiana w stosunku do poprzedniej wersji polega na usunięciu nazwiska Wojtaszka ale nie ma ani słowa o stałym trenerze tenisistów. Do anonima: nie wiesz dziecko o czym i do kogo piszesz. Braki w czytaniu ze zrozumieniem wcale cię nie tłumaczą, a interpersonalne przytyki świadczą tylko o twoim wychowaniu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  sceptyk(2021-06-17)
 • Po co startować jak nagrody Prezydenta dostana pełnosprawni ?
Reklama