UWAGA!

Rusza kryta pływalnia

 
Elbląg, Rusza kryta pływalnia
(fot. MOSiR)

Po wakacyjnej przerwie rusza kryta pływalnia Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W ciągu dwóch miesięcy zostały przeprowadzone prace konserwacyjne obiektu.

Od 2 września bez żadnych zakłóceń z krytej pływalni będą mogły korzystać szkoły podstawowe prowadzące naukę pływania dzieci, kluby sportowe i mieszkańcy Elbląga.
       Jednocześnie informujemy, że po dokonanym przez Sanepid badaniu wody w basenie nie stwierdzono nieprawidłowości i pływalnia została dopuszczona do eksploatacji.
       Bilety można rezerwować osobiście lub telefonicznie w kasie Krytej Pływalni MOSiR pod nr telefonu 55 625 63 85 oraz 55 625 63 86 wew. 23, czynnej od 2 września w godzinach 15-20 od poniedziałku do piątku oraz 9-20 w soboty i niedziele. Zarezerwowany bilet należy wykupić najpóźniej na 30 minut przed godziną, na którą złożono zamówienie. Cena biletu ulgowego 6 zł (30 minut), 12 zł (60 minut); a biletu normalnego 9 zł (30 minut) i 18 zł (60 minut). Bilet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom oraz emerytom i rencistom za okazaniem dokumentu stwierdzającego nabyte prawo.
       Wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania pływalni, regulamin oraz wykaz dostępnych godzin można zdobyć, dzwoniąc na numer telefonu 55 625 63 80 lub na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu w zakładce obiekty sportowe –kryta pływalnia.
      
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Czas najwyższy na budowę aquaparku w Elblągu. Stary basen po prostu wymaga remontu i gruntownej rewitalizacji, a w szczególności niecka basenu.
 • Bilery są zdecydowanie za drogie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11
  1
  Czytelnik_MOBI_16612(2013-09-02)
 • Rzeczywiscie cena biletow troche mnie odstraszaja, a juz planowalam przyjsc i poplywac podczas mojego urlopu w Elblagu. Czy na tej plywalni sa jakies dodatkowe atrakcje, ze jest tak drogo? GodzinA za 18 zl?! Niemozliwe. .. To przeciez ponad 4€ . Za tyle, to ja wchodze tu u siebie na basen na caly dzien. Nie mam limitu, czy to pol godziny, czy godzina i nie obawiam sie, ze po godzinie ktos mi bedzie krzyczal nad glowa, ze z wody trzeba wychodzic. Nie no. .. Europa ok, ale tu chyba nie ten przelicznik zastosowano, co trzeba?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9
  0
  almerka(2013-09-02)
 • Wspaniały i. .. jedyny w mieście!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  jamess(2013-09-02)
 • Tak to jest z cenami, jak monopol na tę usługę posiada jedyna firma w mieście.
 • za rodzinę 2+2 czyli 2 rodziców i 2 dzieci za dwie godziny w Elbląskim stawie MOSiru musimy zapłacić (2 rodziców razy 4 półgodzinówki (czyli 9 zł) wychodzi = 72 zł + 2 dzieciaki po 6 zł za pół godziny = 48 zł razem za rodzinny pobyt w gównianym basenie trzeba zapłacić 120 zł, W Braniewie taki 2 godzinny pobyt kosztuje w tygodniu 38 zł a w weekend 44 zł zatem oszczędzamy prawie 80 zł odległość do Braniewa to jakieś 50 km co w dwie strony daje 100 km koszt paliwa przyśrednim spalaniu 7 l/100 km to niespełna 40 zł co daje nam w dalszym ciągu oszczędność 40 zł które z powodzeniem możemy wydać na wielką pizzę oczywiście nie w Elblągu (bo tu całą kasę zostawiliśmy na basenie) tylko w Braniewie. P. S. poza względami ekonomicznymi atrakcje i jakość basenu Braniewskiego przewyższa nasz wielokrotnie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  0
  Ekonomista(2013-09-02)
 • Kiedy ruszy budowa drugiej krytej pływalni???Za miesiąc wykryją gronkowca lub inne dziadostwo przy takiej ilosci kąpiących sie.
 • Aha, wodę zbadaliście, a szatnie, podłogi, prysznice itp? Higiena w tych miejscach nie jest mocną stroną basenu:(
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  matkadzieciom(2013-09-02)
 • Miazga normalny biet 1-godzinny 18 zł Aquapark Sopot bilet 1-godzinny – 6 zł
Reklama