UWAGA!

Ruszyły zapisy do piłkarskiej ligi MOSiR

 
Elbląg, Ruszyły zapisy do piłkarskiej ligi MOSiR
Fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczął przyjmowanie drużyn do zbliżającego się sezonu Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 26 sierpnia.

To będzie już piąta edycja Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów Hydrobud, której organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zawody z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, dzięki czemu rywalizacja na elbląskich Orlikach jest jeszcze bardziej zacięta, emocjonująca i wyrównana. W ubiegłym sezonie PELA mogła się poszczycić największą liczbę zespołów, ze wszystkich rozgrywek organizowanych przez MOSiR.
       - Praktycznie kilka dni po zakończeniu poprzedniego sezonu otrzymywaliśmy już zapytania i sygnały od drużyn zainteresowanych udziałem w naszej lidze w nowym sezonie - wyjaśnia Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Pod względem organizacyjnym nasze rozgrywki piłkarskie cały czas się rozwijają, a to oczywiście ma bezpośredni wpływ na ilość chętnych, którzy wybierają właśnie taką formę spędzania wolnego czasu.
       Początek rozgrywek planowany jest na pierwszy tydzień września. Zespoły rywalizowały będą na dwóch elbląskich Orlikach: przy Szkole Podstawowej nr 4 (ul. Mickiewicza) oraz Szkole Podstawowej nr 6 (Al. Piłsudskiego). Systemem rozgrywek nie ulegnie zmianie, obowiązują dwie rundy jesienna i wiosenna, mecz i rewanż. Mecze rozgrywane będą w godzinach popołudniowych. W związku z możliwościami technicznymi ilość zespołów przyjętych do rozgrywek może zostać ograniczona. Wówczas decydować będzie kolejność zgłoszeń. Koszt uczestnictwa wynosi 350 zł za sezon od zespołu.
       Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji PELA udział wzięło 16 zespołów. Zwycięzcą w sezonie 2014/2015 została drużyna Metrotest, która przerwała dwuletnią dominację ekipy U-99. Na drugim miejscu rozgrywki ukończyli piłkarze U-99, a trzecie miejsce przypadło ekipie AC Helloween.
      
       Więcej informacji o warunkach uczestnictwa w rozgrywkach oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej MOSiR w zakładce PELA. Informacje można uzyskać także dzwoniąc do Działu Organizacji Imprez pod nr tel. (55) 625-63-06.
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama