UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Studniówka ZST: Ważne są te dni, których jeszcze nie znamy

- 3,5 roku w szkole to czas nauki, zdobywania wiedzy, nabywania umiejętności. Dorastanie, wiele wiele przyjaźni, miłości. To czas, kiedy staliście się dorośli, dojrzali, bardzo odpowiedzialni – mówiła do maturzystów Zespołu Szkół Technicznych podczas sobotniej studniówki dyrektor szkoły Hanna Mierzejewska. Na balu studniówkowym bawiło się ponad sto osób. Zobacz więcej zdjęć i film.

Maturzyści Zespołu Szkół Technicznych swoją studniówkę zorganizowali w hotelu Nowa Holandia. Jak sami przyznali, trochę się przed nią stresowali, ale przyszli pozytywnie nastawieni, by przede wszystkim dobrze się bawić. - Przygotowania do matury dopiero rozpocznę, dotychczas raczej myślałam o studniówce – śmieje się Patrycja, uczennica klasy o specjalności technik architektury krajobrazu. - Nie wiem jeszcze, co będę robiła po maturze. Pewnie będę łączyć naukę z pracą, być może związaną właśnie z architekturą krajobrazu.

- Egzaminy zawodowe mamy zaliczone. O maturze będziemy myśleć po studniówce – przyznają zgodnie maturzyści z klasy o kierunku budowlanym. - Część z nas pójdzie pewnie do pracy na budowach, część na studia. My już teraz na brak pracy nie narzekamy. Dorabiamy sobie po szkole, całe mieszkania „lecimy” od zera – przyznają Jakub, Miłosz, Bartek i Michał, z którymi rozmawialiśmy. - Już musimy niektóre terminy odmawiać, bo się nie wyrabiamy.

Hanna Mierzejewska, dyrektor Zespołu Szkól Technicznych w Elblągu, podkreślała podczas uroczystego otwarcia balu studniówkowego swoją wiarę w to, że jej uczniowie odniosą na maturze sukces. - 3,5 roku w szkole to czas nauki, zdobywania wiedzy, nabywania umiejętności. Dorastanie, wiele wiele przyjaźni, miłości. To czas, kiedy staliście się dorośli, dojrzali, bardzo odpowiedzialni - mówiła. - Marek Grechuta powiedział, że ważne są te dni, których jeszcze nie znamy. 4 maja one się rozpoczną. Nie wiemy, jakie będą arkusze egzaminacyjne, nie wiemy, co przyniesie czas, ale wiedzę w to, że będzie sukces – dodała wyraźnie wzruszona pani dyrektor. - Wiecie, że się łatwo wzruszam, a to dlatego, że traktuję Was wszystkich jak swoje dzieci - stwierdziła.

 

Zobacz także zdjęcia z portElowej ścianki na Facebooku.

 

RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
 • na hurtowniach budowlanych zabrało tynku i szpachli
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12 5
  (2020-01-19)
 • Bieda aż piszczy dzieci do żłobka zapisujemy zaraz po otrzymaniu numeru PESEL mija rok dziecko jest na setnym miejscu oczekującym mama nie może wrócić do pracy bo maluchem nie ma się kto zająć chyba że macie 1500 zł na prywatny żłobek ... traci posadę ojciec tyra całe doby nie widzi dziecka jedynie jak śpi... żeby utrzymać rodzinę oplacic kredyty hipotekę ot to cała patologia naszego Elbląga a Witoldzik siedzi żre co najlepsze za nasze pieniądze i szczyci się osiągnięciami brudnego papieru toaletowego i gigantycznymi podwyżkami :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 6
  QbeeQ(2020-01-19)
 • Bieda aż piszczy dzieci do żłobka zapisujemy zaraz po otrzymaniu numeru PESEL mija rok dziecko jest na setnym miejscu oczekującym mama nie może wrócić do pracy bo maluchem nie ma się kto zająć chyba że macie 1500 zł na prywatny żłobek ... traci posadę ojciec tyra całe doby nie widzi dziecka jedynie jak śpi... żeby utrzymać rodzinę oplacic kredyty hipotekę ot to cała prawda naszego Elbląga a Witoldzik siedzi ... co najlepsze za nasze pieniądze i szczyci się osiągnięciami brudnego papieru toaletowego i gigantycznymi podwyżkami :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  12 8
  QbeeQ(2020-01-19)
 • Kiedyś byly : Technikum :Mechaniczne, Budowlane, Ekonomiczne, Zamechowskie, dziś są Zespoły Szkół. Kiedyś byla praca, dziś albo po znajomości, albo wyjezdzasz z Elblaga. Jezeli rodzice pomogą idzcie na studia, przedluzcie sobie mlodość, Kiedyś była Komuna, a dziś jest PiS i jestem gorszym sortem, ktoremu niedlugo anulują magistra na UG, bo zrobiony za Komuny. I warto zaktualizować paszport, bo po za Unią już dowód nie wystarczy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  16 11
  (2020-01-19)
 • @gorszy sorry- głupich nie sieją sami się rodzą
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  6 2
  (2020-01-19)
 • Niektóre dziewczyny wyglądają jakby były ostro po 30,a obecne studniówki organizowane jak wesela.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  26 0
  (2020-01-19)
 • Już niedługo partia rządząca zabroni nie tylko sexu, ale i malowania, oraz stworzy młodym "raj"na ziemi. @ Prorok
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 10
  (2020-01-19)
 • @aw63 - To jak zaczęły to miały po 4 lata ? Cos tu nie gra. Zmień czas. .. od 12 roku życia chyba ? Ale to się też nie trzyma kupy, bo chyba po religii. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  1 0
  (2020-01-19)
 • Nie przejmuj się aż tak bardzo. Nie turbuj się. I nie stresuj. Dziewczyny są prawie tak samo ładne, jak za naszych czasów (piszę o latach sześćdziesiątych ub. wieku, a nawet ub. Tysiąclecia). Za to mają hotel, chłopcy też, a my co mieliśmy? Jedynie zakrzewienia i wieloletnie lipy, by przed odprowadzeniem partnerek, zdążyć je pocałować, lub bzyknąć, jak ongiś mawiano. Każde pokolenie myśli o kolanach, a nawet powyżej. Mam na myśli nas, chłopaków dawnych. Przy studniówkach, za szkołą nie tęsknij, ok? Hashtagi: #Roman
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2 4
  (2020-01-19)
 • Nie gosc tylko czerwony pazdziernik, z sentymentem wspominajacy prl. Jedz do moskwy do putina.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2 2
  (2020-01-19)
 • Cieszcie sie ostatnio chwila. Po maturze albo praca z placa, aby nie umrzec, albo emigracja z tego miasta, gdzie rzadzi ospaly mis.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  8 3
  (2020-01-19)
 • nie wierzcie w smętne głupoty, które tu wciskają wam zawodowi czarnowidze. Oni Wam po prostu zazdroszczą tego, co sami popsuli swoją nieudolnością przy przerośniętym ego. /większość z nich i tak nie wie co to jest ego, bo wtedy byli na wagarach/.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2 6
  (2020-01-19)
Reklama