UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • dlaczego usunięto mój komentarz? nie można już ironicznie napisać że na pewno ktoś w prowincjonalnym elblążkowie zostawiłby bombę? a może komuś przeszkadzało, że do takich wydarzeń zjeżdża się 15 zastępów straży, bo mają zapewne płacone od wyjazdu?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    34
    Upadły Harley(2023-08-05)
  • @Upadły Harley - Oczywiście, że o kasę chodzi. W Polsce od 20 lat nie było żadnej bomby, a wystarczy że jakiś gimbus zadzwoni dla jaj i już ściągają antyterrorystów z kilku województw. A straż pożarna nawet do dymiącego śmietnika to wysyła po 3 jednostki. A kto płaci? Wiadomo
  • myślę, że w ciągu dwóch dekad jednak trochę bomb wybuchło w Polsce a nawet i w samym Elblągu. Na początku lat dwutysięcznych przed tylko jednym z klubów na ul. Królewieckiej dochodziło do wybuchów, napewno w 2003 roku był największy wybuch (nie wiem jaki miesiąc) więc być może mieści się w "tych Twoich" dwudziestu latach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    3
    okoniowaty(2023-08-05)
  • @Upadły Harley - usuwaja tylko tych co piszą o prowincjonalnym mieście. Od dawna nie zasługujesz aby być Elblążaninem...
  • @okoniowaty - Na pewno ("napewno") chodziło o lata "dwutysięczne", idź do szkoły potem pisz te bzdury
  • Tu chory jesteś…pracownicy znaleźli podejrzaną walizkę więc zaalarmowali służby. Żaden gimbus nie dzwonił…. lepiej być ostrożnym niż później tego żałować
  • @Upadły Harley - Nie mają płacone od wyjazdu...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Strażak(2023-08-05)
  • @Upadły Harley - Usunięto ? Nie pisz głupot, będzie ok.
Reklama