UWAGA!

Elżbieta Gelert: O wyborczym rekordzie i przyszłości szpitali

Elbląg, Elżbieta Gelert: O wyborczym rekordzie i przyszłości szpitali

Jak przekonać do siebie ponad 1200 wyborców i jaka przyszłość czeka elbląskie szpitale w nowej kadencji samorządu – o tym w programie „Miejskie Klimaty” rozmawiamy z Elżbietą Gelert, radną PO i dyrektorką Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego, która zdobyła najwięcej głosów spośród wszystkich kandydatów w wyborach do Rady Miejskiej.

Zobacz wywiad
      
GR, Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • słyszałem, że PALIKOT w styczniu zawita do naszego miasta
 • Tym razem pani Galaret się nic nie pomieszało z ordynacją wyborczą?
 • Ten szpital to jedna wielka porażka !!!!! DNO !!!
 • Ten szpital to taka "hurtownia", w ktorej zupelnie przypadkiem, ktos zostanie dobrze obsluzony czyli wyleczony lub zdiagnozowany. Juz sie boje co to bedzie jak PO zgarnie wszystko (lacznie z prezydentem), wtedy bedzie skok na wszystkie szpitale w Elblagu. .. Zobaczycie. .. .. Tylko sam sie zastanawiam, jak Pani Gelert bedzie dyrektorowac wszystkim trzem instytucjom??
 • Zgadza się ten szpital to kombinat przemysłowy, liczy się ilość zabiegów przyjętych osób. A jak kogoś uda się wyleczyć to hura !!. Lepiej nie mówić jaką ten szpital ma opinię w Akademii Medycznej w Gdańsku albo w Poliklinice MSWiA na ul. Kartuskiej w Gdańsku - to jest szok jak tam lekarze wypowiadają się o swoich kolegach po fachu z Elbląskiego szpitala.
 • Pani Gelert niech lepiej odda 1,8 mln zł. Taką kwotę podatnicy musieli zapłacić za pomyłkę, a raczej pazerność naszej radnej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Podatnik(2010-11-26)
 • Gelertowa do lamusa razem z nowaczykiem
 • Na leczeniu to ja się nie znam ale te betonowe donice na parkingu uniemożliwiające wysadzenie chorego z samochodu nie najlepiej świadczą o pani dyrektor. Kwiatuszki przez kilka miesięcy w roku ważniejsze od człowieka. Niektóre staruszki tak niestety maja (niektóre nawet zapisują majątek swojej paprotce). Parking przed szpitalem wojewodzkim to skandal a przecież jak powiedziała pani dyrektor połowa pacjentów szpitala jest spoza Elbląga.
 • Moim zdaniem ta Kobieta zrobiła bardzo wiele dla naszego szpitala i miasta gdyby nie ta pani to szpitala pewnie już dawno by nie było albo by toną w długach tak jak inne szpitale i jednak te 1200 głosów co dali jej mieszkańcy to czymś sobie zasłużyła w wszyscy piszecie głupoty ciekawe czy znalazł by się taki mądry żeby po prowadzic taki szpital to jednak bardzo wielki obowiązek i odpowiedzialnośc
 • Szanuje decyzje mieszkańcow wyrazoną w wyborach. Jednocześnie z wielkim zasmuceniem stwierdzam że Elblązanie uwielbiaja głosować na oszolomow oderwanych od rzeczywistości. W dostarczonej przed wyborami ulotce pani Gelert obiecuje oswietlenie ulicy Fromborskiej aż do Krasnego Lasu. Pytanie: Cy jest możliwe skuteczne oświetlenie ulicy (a własciwie drogi) bez wycinki starych drzew? Czy pani Gelert jest w stanie pokonac ekologów i doprowadzić do wycięcia tych drzew?
 • Pani Gelert obiecuje poprawę komunikacji "wzdłuż ulicy Ogolnej" (cytuje z pamięci). Co to znaczy "wzdłuż ulicy": na ulicy czy obok ulicy ? Światła na ulicy Ogólnej (ustawione tak ze ruszając na zielonym na następnym skrzyzowaniu na pewno trafimy na czerwone) zostały wykonane w minionej kadencji kiedy pani Gelert będąc radną dopuścila do wykonania takiego rozwiazania. Teraz kierowcy zagłosowali żeby pani Gelert naprawiła to czego nie dopilnowała w minionej kadencji ?
 • Kolejny punkt programu wyborczego Pani Gelert to ławeczki na terenie należacym do spóldzielni mieszkaniowej Nad Jarem. Elblązanie w wiekszości spedzaja czas albo w mieszkaniach albo na działkach albo poza Elblągiem. Wyjatek stanowi grupa osób okreslana jako "miłośnicy taniego wina". Zobaczymy jakie będą skutki tej obietnicy wyborczej.
Reklama