UWAGA!

Kto zostanie dyrektorem?

 
Elbląg, Kto zostanie dyrektorem?
fot. arch. Witold Sadowski

Pierwszy konkurs na dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Elblągu nie przyniósł rozstrzygnięcia, dlatego też Urząd Marszałkowski rozpisał kolejny. Kandydaci swoje oferty mogli składać do 11 marca i jak się okazuje chętnych na to stanowisko nie brakuje.

Zbigniew Lichuszewski, dotychczasowy dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, został elbląskim wicestarostą, więc władze województwa muszą znaleźć nowego szefa tej instytucji. Pierwszy konkurs, na który wpłynęło dziewięć ofert, nie przyniósł jednak rozstrzygnięcia. Ogłoszono więc kolejny.
       - Na konkurs wpłynęło 13 ofert, czekamy jeszcze na te, które spłyną pocztą - informuje Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowski Województwa Warmińsko- Mazurskiego. - W poniedziałek, 16 marca, będą one weryfikowane pod względem formalnym. Mamy nadzieję, że do końca marca uda nam się wybrać odpowiedniego kandydata.
       A ten powinien mieć pięcioletnie doświadczenie zawodowe, w tym trzy lata na stanowisku kierowniczym. Powinien mieć również wykształcenie wyższe, nieposzlakowaną opinię i prawo jazdy kat. B. Liczy się również znajomość prawa pracy, przepisów dotyczących finansów publicznych czy funkcjonowania zarządu terytorialnego.
       Z kolei do zadań dyrektora tej jednostki będzie należało m.in. kierowanie działalność Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego i reprezentowanie go na zewnątrz, dbałość o powierzone mienie czy współpraca z Urządem Marszałkowskim.
      
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • dyrektorem zostanie ten który jest już dawno wytypowany a to jest tylko gra pod publikę w ramach takowej demokracji
 • boją się teraz gady w komisjach bo im na brudne pazury patrzą organy antykorupcyjne
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  2
  wsiąknięty(2015-03-12)
 • .. .. .ustawek końca nie widać?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  0
  cieciorka(2015-03-12)
 • żenujące, wymagania wyższe niż na Prezydenta kraju buahahahaha, ktoś powinien sie w czerep porządnie walnąć!!!
 • Podobno ma być dyrektorem kobieta. Podpowiadam - żona kogoś kto piastował wysokie stanowisko w mieście.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  1
  trubadur(2015-03-12)
 • trubadur -chodzi moze o zone ZAKŁĄDU OCZYSZCZANIA MIASTA --? A MOZE TYLKO O ZONĘ ---OBECNEGO VICEPREZYDENTA ?? napewno powinien zostac ten --kto wszystko wie!!!
 • "Tych ofert może być więcej, czekamy jeszcze na te, które przyjdą pocztą — mówi Ewa Domeradzka z Biura Prasowego Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie. " Jak to ma się do zapisu, który widnieje w ogłoszeniu o naborze? "Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie Departamentu Infrastruktury i Geodezji 10-447 Olsztyn, ul. Głowackiego 17,II piętro pok. 210 lub przesłać pocztą. O zachowaniu terminu decyduje data wpływu do Urzędu" Skoro o zachowaniu terminu decyduje data wpływu a nie nadania, to na jakie oferty czekacie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  fghjkjhhgjgjhgjh(2015-03-12)
 • data wpływu ---to jednak data nadania na poczcie is datownika poczty---albowiem pismo mozna odebrac w terminie -- a mimo to wpisac go do rejestru pism przychodzacych za dwa, trzy dni --a wiec stwarzało by sytuacje i dawało mozliwosci do obinacji --dlatego data wpływu to nie termin odnotowania a termin ste pla pocztowego
 • A wiecie ile ma czasu Poczta Polska na dostarczenie listu poleconego z Elbląga do Olsztyna? Pani na Poczcie odpowiedziała mi na to pytanie "5 dni roboczych"!!! I jak tu się dziwić, że Poczta Polska traci klientów?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  powiec(2015-03-12)
Reklama